Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Nem éreztétek már úgy hogy...

Nem éreztétek már úgy hogy ahol éltek több éve hogy ki kéne valahova törni onnan vagy elköltözni?

Figyelt kérdés
2013. szept. 25. 06:28
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Igen... Szeretnék külföldre költözni.
2013. szept. 25. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Nekem mostanában vannak ilyen ambicóim.

Egy kisebb városban élek és mostanában érzem úgy hogy Budapesten szeretnék lakni.

Sajnos sok esélyem nincs rá,de reménykedni lehet :)

21L

2013. szept. 25. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Én meg pont fordítva vagyok, mint az előttem szóló, Budapestről szeretnék egy nyugisabb, kisvárosba, egész pontosan Biatorbágyra költözni.
2013. szept. 25. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
18 éves korom óta kiakarok törni de sajnos nincsen pénzemrá.D:
2013. szept. 25. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Szerintetek miért érezzük ezeket valami oka csak lehet ?
2013. szept. 25. 16:17
 6/13 anonim ***** válasza:
Magyarországon szinte mindenki ki akar törni, mert kevés a fizetés, és mindenhol van egy gazdag ember, aki csak úgy szórja a pénzt, és ezt nagyon rossz látni. Én is szeretnék elköltözni, elegem van a pénztelenségből.
2013. szept. 25. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

évekig éreztem h kiakarok törni, de nem tudtam miként fog sikerülni ...a a tehetségemmel, vagy egyéb más képességemmel.

aztán egy nap sikerült, a szélvédőt törtem ki, és aki látta, azt mondta ott meg kellett volna halnom, olyan baleset volt.

de én az ütközés pillanatán a csak a végtelen szabadságot éreztem....aztán lehúzták a rolót.

2013. szept. 25. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 Krill ***** válasza:

Folyamatosan.

Nekem még pénzem is van, de 4 év és két tervező kirúgása után nem kaptam építési engedélyt a családi házamra. A hatóság csak szórakozik az emberekkel. Ezért több milliót buktam már, miközben egy penészes öreg 1szobakonyhában kínlódok. A gond az, hogy így nincs műhelyem, nincs garázs, nem tudok új kocsit venni, nem tudok alkotni, értéket teremteni, gyereket csinálni. Erdélyi szomszédom most költözött haza, mert még ott is jóval egyszerűbb az élet.

2013. szept. 26. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

De, van így. Azért érdemes rendesen átgondolni mit akar csinálni az ember, sehol nincs kolbászból a kerítés.

Nálam azt hiszem, az unalom okozza. Ugyanaz a környezet hosszú ideig...

2013. szept. 28. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

De igen, ki kéne törni, csak hát ugye a rácsok...

Viccet félretéve, jó lenne hazamenni az erdőmbe, a házamba, de egyelőre külföldön vagyok kénytelen lakni. Pedig én nem LAKNI jöttem erre a földre, hanem élni.

2013. szept. 28. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!