Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Csak én akarok ennyire elköltö...

Csak én akarok ennyire elköltözni az országból?

Figyelt kérdés

Egyszerűen annyira idegennek érzem az egész országot. Leginkább a cigányok miatt akarok elhúzni innen de jó messzire mert egyszerűen nem lehet végigmenni anélkül az utcán, hogy ne kötnének bele az emberbe (sz.sz.b. megye....).

Alig várom, hogy Angliában éljek (nem Londonban hanem valahol a környékén, tehát nem a legnagyobb nyüzsgésben.)

Igen, tudom ott is vannak olyanok mint itthon a cigányok de azért az egy teljesen másik szint ehhez képest mint ami itt van.

Csak én vagyok így ezzel, hogy alig várom, hogy elhagyjam az országot? Ez baj?


2013. aug. 11. 08:05
 1/9 A kérdező kommentje:
Egyébként 18/F.
2013. aug. 11. 08:05
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Én szeretek itt élni, egyenlőre nem is tervezem, hogy elmegyek. Bár mondjuk én az ország nyugati felében élek. A munkám során (mérnök vagyok) sokfelé jártam a világban, de én mindig alig vártam, hogy hazajöhessek. Egy város kivételével - Prága - sehol sem éreztem jól magam, minden és mindenki olyan idegen volt. Egyedül a cseh fővárosban éreztem úgy, mintha otthon lennék.
2013. aug. 11. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Ha meg itthon olyan helyre költözöl, ahol nincs cigány, ott meg utolér a NAV, meg a TB, meg a bank a kamatokkal, bkv ellenőrök, mindenféle jutalékos rendszerben dolgozó pénzbeszedő t.tűláda...

Ez egy olyan ország lassan, ami élhetetlen, az emberből kiszedik az összes spórolt pénzét, irreálisan drága minden, és tönkretesznek mindent, ami a kis embereket éltetné.

Itt csak politikusnak éri meg lenni, polgármesternek, vagy ezek s.ggét nyaló valamilyen vállalkozásnak.

2013. aug. 11. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Én azokat az időseket szoktam kinevetni akik lenéizk azokat meg azt mondják, hogy hülyék azok akik kimennek külföldre. Attól, hogy ő elrontotta az életét azzal, hogy ezen a Magyarországnak nevezett szemétdombon élte le még nem muszáj mindenkinek ugyanezt tenni..
2013. aug. 11. 08:26
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Teljesen igazad van.

A hideg ráz, mikor pár őrült azt hangoztatja hogy az sem egy Hawaii.De mégiscsak jobb mint itthon 30 ezerér gereblyézni...

2013. aug. 11. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem meg mindenkinek szive joga eldonteni, h hol akar/tud elni.

Nekik nem kene leszolni teged, amiert el akarsz menni, de neked sem kene kirohogni azt, aki marad(ni akar).

Mindenki ugy sem johet el!

Egyebkent megertelek, tudom, h miert akarsz eljonni.

2013. aug. 11. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Menj el, próbáld ki, de hidd el, hogy külföldön sem egyszerű! Báris a kezdet mindenképp nehéz!:) Én Szerbiában élek, én is le akarok lépni, külföldön akarok érvényesülni, viszont szerintem fontos az, hogy mindenki tisztában legyen azzal, hogy honnan indult!:) Én nem tudnám ezeket elfelejteni, amit itt átéltem, ez is segített az énem kialakulásában, mindenképp egy fontos szakasza az életemben!:)
2013. aug. 11. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszoakt! :)
2013. aug. 11. 11:15
 9/9 anonim ***** válasza:

Nem vagy egyedül, én is hasonlóképp érzek. Engem nem is a cigányok zavarnak annyira, hanem az egyre nehezebb anyagi körülmények. Ha csak egy időre is, szívesen kimennék dolgozni, hogy rendberázódjak pénzügyileg, mert sajnos, egyre nehezebb a megélhetés, hónapról hónapra kell élni, félrerakni lehetetlen. Egyhamar pedig jobb itt nem lesz / politizálni most nem akarok /.

Úgyhogy amennyiben lesz rá lehetőséged, próbáld meg külföldön a boldogulást.

2013. aug. 11. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!