Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Ez főképp Siófokiaknak szól....

Ez főképp Siófokiaknak szól. Egy házi fodrászt keresek Siófokon. Ha az alábbiak alapján valakinek ismerős akkor segítene?!

Figyelt kérdés
Reménykedem hogy itt valaki bír segíteni. Szőke fiatal lány, 20éves, szépen dolgozik. Régen ő csinálta nekem a hajam de sajna nem tudom pontosan hol. Egy nagy és szép házban Siófokon. Aki megbírná mondani hol az megírhatná. De privát üzenetnek jobban örülnék az adatok védelme érdekében. Az illető nevét is csak privát üzenetben szeretném leírni. Egy utcával is beérném onnan már csak megismerem. De kb 1 éve volt és teljesen elfelejtettem hogy hol is. Sokan mondják hogy milyen jó munkát végez a lányok hajával amire most nekem is szükségem lenne. Székesfehérváron is dolgozott. Előre is köszi. Aki segítene itt vagy privátban írjon és adok részletesebb infot. Sürgős lenne! (próbáltam más kereső oldalon de nem sikerült)

2013. okt. 1. 19:32
 1/1 anonim ***** válasza:
Erbe Grétát keresd fel. Ő elvileg jó
2021. márc. 9. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!