Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Ma a szomszéd meghívott...

Ma a szomszéd meghívott minket a névnapi bulijukra. Ők egy roma család ezért tartok az egésztől. Hogyan viselkedjünk? Mire figyeljünk?

Figyelt kérdés
2013. okt. 5. 13:04
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
Én voltam egyszer egy ilyen cigány bulin,szilveszterkor.Olyan verekedés tört ki a családon belül.Soha többé nem mennék ilyesmire.
2013. okt. 5. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
Az élet kaland, "you should be ready for everything"!
2013. okt. 5. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:

hát te tudod kérdező...ha elmész.

ha csak romák lesznek erősen meggondolandó, mert ott akkor ti lesztek a kisebbség:)

2013. okt. 5. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:

nem mindegy, hogy Mátészalka-alvégen vagy a nyóckerben vannak, vagy egy zenészcsalád valamelyik normális környéken.


én, ha alapvetően kedvelném a családot, elmennék, mulatnék. ha látnám, hogy valami nem stimmel, kimenteném magunkat, és húzás haza.

2013. okt. 5. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 A kérdező kommentje:
Ők egy normális cigány család.
2013. okt. 5. 14:38
 16/21 anonim ***** válasza:
29%

ők egy normális cigánycsalád...

én már nem hiszek a mesékben, és te kedves kérdező?

2013. okt. 5. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
Igen ők lehet hogy normálisak de a rokonság, akiket feltehetőleg meghívtak.
2013. okt. 5. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
80%

Maradj közel a normális emberekhez a bulin. Így sok bajod nem lehet. Legyél udvarias, segítőkész. Ne célozgass faji sztereotípiákra, ne jöjjön szóba piros Lada, vastelep, Kőbányai sör, szotyi, vagy Zámbó Jimi.


Nem kell túlagyalni a dolgot, érezzétek jól magatokat.

Ha lesz problémás egyed, figyelmeztetni fognak előtte, vagy hamar észreveszed. Csak kerülnöd kell.


Ez mind tapasztalat. Félig cigány vagyok, rengeteget ünnepeltem már a családdal.

Ha elfogadnak, sokkal könnyebb. Én általában a szintén félvér u.bátyáimmal szoktam iszogatni, röhögcsélni. Így egész elviselhető a dolog.

2013. okt. 5. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
80%
Csak azért hívtak meg, hogy ne háborogj a hangos zene miatt.
2013. okt. 6. 02:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
Kérdező,már 10 napja nem jelentkezel,úgy gondolom elmentél a szomszédod bulijára,mikor engednek ki a kórházból?Jelentkezz!
2013. nov. 1. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!