Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A szomszéd (49) meghalt. A...

A szomszéd (49) meghalt. A felesége és a huszonéves gyerekei másnap elutaztak nyaralni Olaszországba. Mit gondoltok erről a hozzáállásról?

Figyelt kérdés

2013. júl. 23. 22:12
1 2 3
 1/21 A kérdező kommentje:
Mielőtt valaki azt írná, hogy "ha már befizették, akkor ne vesszen kárba az út ára", ez nem rázná meg őket anyagilag, mert igen tehetősek.
2013. júl. 23. 22:16
 2/21 anonim ***** válasza:
97%
Biztos én is pislognék egyet, de annyira nem érdekelne, hogy ide kiírjam.
2013. júl. 23. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
96%
Szerintem senkinek semmi köze hozzá. Mindenki máshogy gyászol, senkinek nincs joga ítélkezni!
2013. júl. 23. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
96%
Hát fura, az tény, de a háttér ismerete nélkül nem ítélkeznék. Az ismerősi körben van olyan férj, aki ha az én férjem lenne, akkor a temetését ki nem hagynám, de csak azért, hogy örömtáncot lejtsek a koporsóján. Én nem értem a feleségét...
2013. júl. 23. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
94%
Mivel senki sem tudja, még te sem hogy mi zajlott a négy fal között, így nem is igen foglalkoznék azzal hogy elmentek nyaralni vagy sem. Az is lehet hogy pont erre volt szükségük, hogy a fájdalom, gyász elől, a sok részvét nyilvánító elől elmeneküljenek egy kicsit.. Ne ítélkezz, ha fogalmad sincs mi zajlott a házasságban..
2013. júl. 23. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
96%
Még jó, hogy nem tartoznak neked magyarázattal.
2013. júl. 23. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
88%

sajnos így járt van aki másképp gyászol... én viszont azt nem értem neked mi közöd a dologhoz hisz csak a szomszédod... meg amúgy is tényleg azzal töltöd a minden napjaidat,hogy másokat kibeszélsz pont itt? milyen egy elkeseredett életed lehet ha máséval foglalkozol ilyen szinten...

mit vársz hogy itt a válaszolok elhordják mindennek a volt szomszédod feleségét és együtt ki tudjátok beszélni uram isten...

2013. júl. 23. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
89%
A körülmények ismerete nélkül semmit, pláne nem rögtön a rosszra. Mi van például, ha nehezükre esett ott lenni, ahol elvesztették a szerettüket, és elvonultak az ismerősöktől távol, hogy feldolgozhassák ami történt, mielőtt az ilyenkor szokásos embertelen ügyintézésbe belekezdenének.
2013. júl. 23. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
93%

Tavaly az egyik távoli (nagyon távoli) férfi rokonom temetésén voltam. Mindenki kiakadt hogy a feleség pezsgővel a kezében, tarka ruhában jött el. Nem sokáig volt ott, csak öntött egy pohár pezsgőt ivott, és a pezsgőt poharat bedobta a sírhelybe azzal a szöveggel, hogy

"tudok én mulatni ha van rá okom!" majd elment. Mindenki háborgott kiakadt... De senki nem tudta hogy mi volt az ok.

Később egy jó baráttól tudtam meg, hogy a kedves, derék rokon aki a külvilág szemében tökéletes volt az otthon a családját terrorban tartotta, ha menekülni akart késsel fenyegette őket. Így meg is értem a viselkedését..

2013. júl. 23. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
21%
Lehet most ünnepelnek ,hogy hatott a méreg... Egy halottal azért együtt jár sok ügyintézés is ,ezekhez kellhet a feleség is. Ezért fura ha elutazik.
2013. júl. 23. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!