Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Rohadtul idegesít az egyik...

Rohadtul idegesít az egyik lakótársam, mit csináljak?

Figyelt kérdés

Vannak olyan emberek - szerintem mindenki számára -, akiktől az első pillanattól kezdve falra mászom, pedig akkor az illető még meg sem szólalt. Az a szomorú, hogy nálam ez a későbbiekben sem változik, sőt, ahogy megismerem, egyre rosszabb. Nos, bár ritkán érzek ennyire szélsőségesen egyes emberek irányába, de most pont sikerült egy ilyen lánnyal összeköltöznöm.

Nagyon idegesít a csaj, meglátom, és egyből falra másznék tőle. A probléma az, hogy van egy közös barátnőnk (ő a 3. lakótárs), tehát neki nem mondhatom el, hogy mennyire nem bírom a csajt, eléggé kényes a szituáció.

Sebaj, túlélném a dolgot, külön szobánk van, amikor összefutunk, jó fej leszek. De! Ez a lány örökké itthon ül, nincs semmi magánélete, büfészakra jár, és kb. örökké itthon ül. Megőrjít! Idegesít a hangja, a szokásai, hogy játssza a finom kis sznobot, közben meg durván ízlésficamos (de ő nem tud róla), nyávog, tehetetlen, rossz a humora (igen, erről sem tud), és áááááá borzalmas. Valamelyik nap elhatároztam, hogy korán felkelek, elmegyek bevásárolni meg ezt-azt csinálgatni, de meghallottam, hogy épp akkor érkezik, és inkább aludtam tovább.

Nagyon rossz ez így, de elköltözni most nem akarok, úgy látszik, ő sem készül... Csak abban reménykedem, hogy megbukik, de ezen a szakon ez még egy páviánnak is kihívást jelentene. Van más hasonló helyzetben? Ti hogyan kezelitek? Megköszönném a tippeket! :)


2013. okt. 9. 11:33
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Inkább a probléma veled van.
2013. okt. 9. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Erre gondoltam már, de nem hiszem. Már nagyon sok különböző emberrel éltem együtt, de még soha nem volt ilyen problémám. Alapból nagyon toleráns vagyok, eddig minden lakótársammal tök jól kijöttem (még azokkal is, akikkel nagyon kevés közös vonásom volt). Pedig volt köztük partiarc, visszahúzódó zseni típus, nagyon patrac, stréber, felszínes plázacica... De ennek a lánynak konkrétan nincs élete és egyénisége, szerintem ez idegesít nagyon :(
2013. okt. 9. 11:42
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Miért mi történik, ha megbukik? Már nem kreditrendszer van? Folytatja ugyanúgy.

Ahhoz elég sok mindenből és sokszor kell megbukni, hogy valakit eltiltsanak.

2013. okt. 9. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Viseld el őt. Nézd, annak ellenére, hogy nem bírod, pár szót válthatsz vele, abba még senki nem halt bele. Még ha együtt laktok is, akkor sem kötelező vele töltened a szabadidődet. Megmondhatod ezt szerintem a harmadik lakótársadnak is, hogy valamiért nem kedveled, ezért ne szervezzen közös programokat hármótok számára.

A helyedben inkább örülnék neki, hogy nem olyan ember, aki állandóan b*szogat, hanem elvan egyedül.

2013. okt. 9. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
3Én is éltem pár hétig együtt egy lánnyal, aki toleránsnak nevezte magát, aki sokféle emberrel élt együtt. Aztán ő volt az, aki végig ekézte a tőbbeieket hogs hogyan viselkednek. Nem tudlak megérteni. Ha hangoskodna, v zavaró lenne, akkor igen, de így, hogy semmi olyat nem csinál, szerintem itt veled van a baj.
2013. okt. 10. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Nem ekézek senkit, nem bántom őt, megtartom a véleményem magamnak. Az egy másik dolog, magamban mi gondolok, de hát azon meg nem tudok változtatni. Pedig tényleg szeretnék...
2013. okt. 10. 11:12
 7/11 anonim ***** válasza:

A probléma veled van . Leírás alapján nekem eléggé szimpatikus a lakótársad.

Mit árt neked az a lány? Hangos ,büdös ? Mert ha semmit nem árt és mégis ennyire utálod akkor bizony benned van a hiba ,nem is kicsi. Nem mással kellene foglalkoznod ,neki pont jó az a szak amibe jár és ez az élet amit él, nem fog a kedvedért megváltozni. Mert miért is kellene? Ha nem bírod más ember jelenlétét ,el kell költözni olyan albiba amiben egyedül vagy, vagy olyanba ahol te választod ki ,kivel élsz.

2013. okt. 12. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Szerintem meg kellene kérdezned az unszimpatikus lakótársadat:Ő milyen érzéseket táplál irányodban?
2013. okt. 21. 02:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Milyen szakra jár, hogy folyton otthon ül?

Amúgy nekem is ilyen az egyik lakótársam..2naponta ha egy órára bemászik, az már jónak számít..hogy őszinte legyek engem is zavar, megértelek.

Szerintem ne foglalkozz vele, ha amúgy jó a szobád, a lakás, nem kerül sokba, maradj mindenképpen,olyan nehéz jó albit kifogni és nem tudhatod, hogy máshol meg mi lenne zavaró tényező.

Annyit azért még hozzáfűznék, hogy az írásod alapján te sem tűnsz valami túl szimpinek, szerintem vegyél visszább az arcodból..

2013. nov. 7. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Jogos, így 3 év után visszaolvasva :))
2016. nov. 21. 02:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!