Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Csak én akarok rohadtul...

Csak én akarok rohadtul öngyilkos lenni?

Figyelt kérdés

Szentségit.

Én ezt már nem bírom..


2013. aug. 4. 21:12
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
48%
Mit nem bírsz? Testi fogyatékos vagy? Szellemileg vagy leépülve? Meleg van?
2013. aug. 4. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
Ne tedd,ideát sem jobb,csak van ingyen wifi.
2013. aug. 4. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:

Egészséges vagyok minden téren, csak lelki fáradt meg beteg már..

Egyszerűen elegem van !!!!!

2013. aug. 4. 21:26
 4/19 anonim ***** válasza:
48%
pszihológus gyorsan. vagy menj el a beteg gyerekek közé a kórházba és fejezd be a hisztit. Próbáld meg pozitívan nézni az életet. Mások élni akarnak, de nem élhetnek. Neked semmi fizikális bajod nincs, lelkileg meg nem tudjuk hogy tényleg komoly bajod van vagy csak hisztizel de a lelki gondokat önmagától is kezelheti az ember. csak kell hozzá kitartás.
2013. aug. 4. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
76%

figyelj! én tudom miről beszélsz!

Nekem kb mindennap eszembe jut hogy megölöm magam a depresszióm miatt.

DE Mindíg az lebeg a szemem előtt hogy sosem tudhatom mi vár rám az életben!

lehet hogy holnap találkozom valakivel aki miatt én leszek a világ legboldogabb embere!!

Te is gondold mindíg ezt! :)

ez most hülyén fog hangzani, de ha úgy érzed senki sincs melletted, akkor tudd hogy én igen! :)

rendben? :3

2013. aug. 4. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:

Voltam már pszichológusnál, az nem segíthet ilyenen! Egy idegen ember mégis hogyan segíthetne, szentségit.. Nem kell azokat a majmokat ajánlgatni !

Semmi közöm más ember életéhez. Szenvednek a lelki bajaim miatt? Nem. Akkor meg leszarom mindet.

2013. aug. 4. 21:38
 7/19 anonim ***** válasza:
66%
Beszélgessünk. Mi a baj? Mik a bajaid?
2013. aug. 4. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
47%
sok válaszom van erre a kérdésre...Sokan akarnak ha csak gondolkozol pl a bolygón akááááármin :) És ne agyturkászal beszélgess... Én eleve nem támogatom őket olyanok mint 1 "barát" csak éppen fizetsz neki és bólogat. Csak te magad tudod megoldani segítséget is kérhetsz barátoktól családtagoktól. De írhatsz nekem pl priviben is :) És téyleg jó ötlet hogy gondol át mit érhetsz még el az életben :) Soha nem tudhatod mit tartogat ;)
2013. aug. 4. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 Justicar ***** válasza:
0%
Tedd meg, és közvetítsd élőben. Ha ilyeneket találsz ki, jobb is, hogy csatlakozol a természetes kiválasztódás tagjaihoz.
2013. aug. 4. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 pagratan ***** válasza:
Az élet értelmetlen és a halál is. Az életet tudod milyen, ha nehezen is de tudod kezelni. A halált és, hogy az után mi van nem tudhatod. Ráadásul a halál visszavonhatatlan. Szóval mi értelme van megölni magad? Nem bírod? Sokkal többet bírsz és sokkal többre vagy képes, mint gondolnád.
2013. aug. 5. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!