Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Most mit tegyünk? (részletek...

Most mit tegyünk? (részletek lent)

Figyelt kérdés

Nos,az a helyzet,hogy a szüleim elváltak és én Apukámmal egy kertes házban lakom.(elég nagy kert )Tök jó meg minden,csak az a baj,hogy mögöttünk van egy fás,füves kis terület,és a terület mögött egy lakótelep,ahol mindenféle vandál kiskölök lakik.Egyik oszt.társam ott lakik és mondta,hogy rengeteg vandál tini meg ilyen 'kiskamasz'lakik ott akik előszeretettel hangoskodni,üvöltöznek a folyosókon,a lakótelepi udvaron.És ezek a gyerekek most kiszemelték a mi házunkat és a szomszéd mondta,hogy délutánk egy fele jön egy 'banda',akik a kertünkbe szemtet dobálnak be(kólás,fantás dobozok,chipses zacsi,gumicsukros papír),ráadásul nem tom,hogy de bemásztak a kerítésen(elég magas,tehát valami magasra rá kellett állniuk) és lataposták a virágainkat.A szomszéd ezt videóra vette,megmutatta nekem és apumnak is.Am hozzáteszem,hogy a szomszéd rendes,amikor ezt meglátta egyből intézkedett,elűzte őket.Én attól tartok,hogy a kutyámat(chow chow) majd beetetik minden féle 'szeméttel',ezért most a házban tartom,ami nem jó neki sem,meg nekem sem,mert én csak 3-kor érek haza,nekem meg azért nem jó,mertfáj amkikor látom otthon a szemvedő kutyusomat aki egész nap bent volt a házban.Mit tegyünk?Apu és én is ki vagyunk akadva...Ez birtokháborításnak nem minősül?

Köszi lőre is a láaszokat! ;)

Petra



2013. okt. 18. 20:20
 1/4 anonim válasza:
Feljelentés, egyértelmű, van videós bizonyítékotok arra, hogy mit tettek! Először úgy is jó, hogy ha csak megmondod a kiskölyköknek, hogy még egy ilyen, és ment a feljelentés rendőrségre, aztán majd örülhetnek a szüleik, meg ők is a fiatalkorúak börtönében (nem gáz, ha nem így van, de ez talán picit észhez téríti őket)...
2013. okt. 18. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ó,köszi a gyors választ!(: Amúgy igen,feljelentésen már mi is gondolkoztunk...Az a baj,nem tok velük beszélni,mert mint már mondtam 3-kor érek haza a suliból.
2013. okt. 18. 20:32
 3/4 anonim ***** válasza:
Rendőrség. Utána kamu kamera és egy nagy tábla, hogy kamerával megfigyelt terület. A rendőrök, vagy a gyámhatóság meg majd helyre teszi a kölykök agyát.
2013. okt. 18. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Megtanítod a kutyának, hogy idegeneket tépjen szét. Problem solved :)
2013. okt. 19. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!