Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért szeretnek olyan sokan...

Miért szeretnek olyan sokan veszekedni, letorkolni másokat? Mit tegyünk a veszekedősök ellen?

Figyelt kérdés

személy szerint konfliktuskerülő és toleráns ember vagyok, illetve elég belátó és próbálok folyton helyesen, megfelelően viselkedni - mindezekből azt hiszem adódik, hogy utálok másokkal veszekedni, viszont velem meg nem kell, mivel hogy elég a szép szó is hogy belássak dolgokat.

MÉGIS... FOLYTON KÖRBE VAGYOK VÉVE VESZEKEDŐSÖKKEL. Más is érzi így mint én? Aki hasonló cipőben van, hogy alakítja az életét? Hogy lehet elkerülni a veszekedést? Mit tegyek, ha számomra fontos emberek veszekedősek, és fájdalmas őket szeretni néha (nekem fáj, mert veszekednek velem tök fölös dolgokon)



2013. szept. 28. 21:34
 1/3 anonim ***** válasza:
Én pont ma éreztem ugyanígy. :) Bár velem nem veszekedett konkrétan senki, de a háta mögött mindenbe belekötöttek. Én sem értem miért jó egyeseknek, hogy mindig a másikkal vannak elfoglalva. :) Egyébként azt tapasztaltam, hogy ilyenkor többnyire nem is azzal van gondjuk akivel veszekednek, csak nem akad más akin levezessék.
2013. szept. 28. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Mirk ***** válasza:

Ismerek egy veszekedős embert. A lehető legapróbb és lényegtelen dolgok miatt is képes kiabálva veszekedni.

Amikor még új volt számomra ez a jelenség, megkértem, hogy ne emelje fel a hangját minden hülyeség miatt, miután ez nem jött be én is veszekedtem, aztán miután ez sem jött be elmagyaráztam neki, hogy normális emberek csendben is tudják közölni a véleményüket. Ez sem jött be persze. Most ott járok, hogy nem érdekel és ilyenkor úgy teszek, mintha nem hallanék, akkor észreveszi magát.

2013. szept. 29. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Attól függ milyen ember. Mert ha egy igazából okos ember veszekszik hogy a másik hülyeséget csinál az igazából segítség is lehet.:) De ha az adott ember síkhülye akkor ne figyelj rá és a neten küldj neki egy linket egy vitafórumról ;)
2014. júl. 8. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!