Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Elfogadnák a cigányok, hogy...

Elfogadnák a cigányok, hogy egy erre kijelölt megyébe telepítsék őköt?

Figyelt kérdés
Ha már ennyire utálják a magyart,-amit gyakran hangoztatnak is- békében élhetnének nélkülünk.Az ott élő magyarok átköltöznének a tőbbi megyébe,van üres ház elég!

#romákok
2013. nov. 1. 18:48
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
95%
Szerinted mi lenne ott? Meg a megyéjük közelében elhelyezkedő falvakkal, városokkal?
2013. nov. 1. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
38%
ha neked azt mondanák, hogy menj egy kijelölt helyre, mert szőke vagy/kékszemű/balkezes, stb. elfogadnád?
2013. nov. 1. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
2-es Mégis mi lenne ott,szerinted?Autonóm terület lenne,önellátásal.Mi ítt a gond?
2013. nov. 1. 19:00
 4/20 anonim ***** válasza:
79%
2-es válaszoló vagyok. Kérdező, te (putris) romáktól elszeparált területen élsz?
2013. nov. 1. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
Az én kérdésem nem arra utal hogy erőszakkal költöztessék őköt.Érteni is kell a kérdést,nem csak válaszolni, elferdítve a kérdést! (2-3-as)
2013. nov. 1. 19:23
 6/20 anonim ***** válasza:
A kitelepítés is szerintem 1-2 év lenne. Nekem vannak olyan roma ismerőseim, akik nem hétköznapi házakban laknak, és nem hiszem, hogy lenne kedvük otthagyni azt, ha meg ott is akarnák hagyni, egy olyan házat nem akarnának 20-40 millió forintért eladni. És gondolom az állam nem akarja felvásárolni az összes ilyen házat.
2013. nov. 1. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
88%
Cendesen,feltűnésmentesen kell cisnálni, a cigányok hülyék, nem vennék észre,csak azt hogy nem akarnának már itt élni ha olyan rossz lenne nekik,de hát nem ez van.Szóval ezt kéne elérni,hogy szenvedés legyen nekik az élet Magyarországon,úgy hogy ne legyen rasszista a dolog annyira,legalábbis ők ezt ne vegyék észre.
2013. nov. 1. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:

#7-s: Valahol igazad van. De ne hidd azt, hogy csak hülye cigányok léteznek. Én csak tapasztalatból mondom: Van egy cigány cégvezető, nagyon komoly ember, látszik rajta, hogy tudja mit-hogy kéne csinálni, emellett nagyon jól tudott (legalábbis velem) alkudozni.

Az egyik befolyásosabb ember mesélt is róla, azt mondta, hogy őrá eddig nem volt panasz, mindenki örömmel köt vele üzletet.

Tehát sajnálattal közlöm: Vannak értelmes cigányok is.

2013. nov. 1. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%

Akkor kit lopnának meg? mert utálják a magyart,csak élősködni rajtuk nem...

Elnézést a normálisaktól(a kisebbségtől)

2013. nov. 1. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%
Adsz nekik egy doboz cigit, 500 ft-ot és egy kis piát, utána aláiratsz velük egy papírt, amiben lemondanak az állampolgárságukról, és máris el van törölve a dolog többi akadálya ;)
2013. nov. 2. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!