Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Idegesítenek az olyan emberek,...

Idegesítenek az olyan emberek, akik irigykednek, mert valaki fekete luxus autóval közlekedik?

Figyelt kérdés

Az összes szomszédom irigy, álszent, áskálódó, de miért?

mert reggel korán kell, és igyekszik a bkv-ra hogy elérje,

azt nem nézi, hogy valaki azért keményen meg is dolgozott, hogy a szép kertes házából és a garázsából kiállhasson reggel és innen megy az ügyes bajos dolgait intézni...



2013. nov. 12. 22:02
 1/7 anonim ***** válasza:
35%

Mert jókora kezdőlöket, szerencse, többmilliós örökség, valamint megfelelő protekció nélkül senki nem fog tisztességesen, tanulással és szorgos munkával megkeresni annyit, hogy saját kertes háza, meg több tízmilliós autója legyen.

Helyesírásod alapján te sem a tudásoddal érted el a jólétet.

2013. nov. 13. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Mert magyarországon van egy olyan személet, hogy ha valakinek több van, akkor azt biztos lopta, elcsalta, ismerőse a miniszternek, stb. Nézz át az ilyen embereken, álljanak csak a buszmegállóban miközben fanyalognak, te meg tegyél be valami jó CD-t.

Igazából csak egyet nem értek, hogy akinek sok pénze van, miért vesz pont fekete autót? Én is luxuskocsira hajtok, építem keményen a bevételi forrásokat, de eszem ágába nem lenne pont feketét venni. Te miért pont feketét vettél? (félre ne érts, nem kötözködés vagy ilyesmi, egyszerüen érdekel)

2013. nov. 13. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
75%

Ebben az országban ez benne van a pakliban, ha szeretnéd összekarcoltatni az autódat, nyugodtan ilyet használj.

Svájcban, USA-ban, Dél Afrikában oké.

Akárhogy is szerezte az illető, benne van a közmorálban, hogy nem egyenes úton szerezte az illető...bár amilyen hírek vannak, ezen nem kellene csodálkozni.

2013. nov. 13. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Annyit sem érnek, hogy idegeskedjek miattuk. Ha valamelyik barátomnál tapasztalom ezt, akkor megpróbálok vele értelmesen beszélgetni a témáról.
2013. nov. 13. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Az én kocsim piros, nem fekete és mégis megbámulnak. :D Az meg, hogy mit gondolnak erről mások... Nem nagyon érdekel. :)
2013. nov. 14. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
ki es milyen jargannyal tepi magat soha nem izgatott. Tudom, hogy az en kocsim az enyem mert kivan fizetve.... A szep fekete kocsi meg talan meg nehany evig a banke
2013. nov. 14. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

#6

igen, igen megint a jo magyaros tulajdonsag... imadjuk verni magunkat

2013. nov. 16. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!