Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Kollégisták (vagy bárki más)...

Kollégisták (vagy bárki más) mit tesztek, ha már NAGYON elegetek van a rengeteg emberből?

Figyelt kérdés
Szeretek majdnem mindenkit, csak nagyon picik a szobák (12nméter/4fő), és utálom, hogy állandóan a képembe mászik valaki. Ide vagyok zárva este 6-tól másnap reggelig, és a haverok ugye azért jönnek, mert szeretnek/problémájuk van, és nem akarom őket lerázni, csak kellene egy kis magàny, személyes tér meg egyebek, amit ők nem értenek meg. Nektek nem rossz hogy folyton emberek közt vagytok? Vagy aki nem kolis, mit gondoltok a helyzetről v az esetleges megoldásokról?
2013. nov. 20. 21:30
 1/7 anonim ***** válasza:
Én szeretem, ha emberek között vagyok, de ha igazán egyedül akarok lenni, ahol esetleg tanulni is lehet, akkor elmegyek a könyvtárba.
2013. nov. 20. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszi a választ :) Én is szeretem az embereket, csak néha sok :D könyvtárba sajnos nincs módom menni 6 után, a kolinak meg nincs.
2013. nov. 20. 21:50
 3/7 anonim ***** válasza:
Tanulószoba?
2013. nov. 21. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó vagyok: mi mindig a tanulószobába jártunk ha magányt akartunk, mert ott általában nem volt senki XD
2013. nov. 21. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Ez jó ötlet, csak meg kell tudni, hol van :D
2013. nov. 21. 13:27
 6/7 anonim ***** válasza:
fingj egy büdöset
2013. nov. 26. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Volt már rá példa xD
2013. dec. 18. 15:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!