Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Teljesen új életet szeretnék...

Teljesen új életet szeretnék kezdeni, pesten kívül melyik magyar nagyvárosba lenne érdemes költöznöm, ahol jól meg tudnék élni?

Figyelt kérdés

Csak megyeszékhelyekben gondolkodtam, mert ugye ált oda koncentrálódik az ipar, és minden más ami a megyében van.

Igazából kétkezi fizikai melótól, gyári munkáig, vagy irodai munka bármi jöhetne...kinek milyen tapasztalata van, aki elköltözött egy teljesen más városba és új életet kezdett?



2013. nov. 28. 16:40
 1/8 anonim ***** válasza:
Ne a keleti országrészben gondolkodj az a lényeg.:D
2013. nov. 28. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 MrPifta ***** válasza:
igazából mindegy, úgyis új lesz minden
2013. nov. 28. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

pedig debrecen is nagyon tetszik.

voltam már párszor a városban, és hihetetlenül szép, rendezett.

2013. nov. 28. 17:09
 4/8 anonim ***** válasza:
Debrecen elég szép város tényleg, de nagyon nagy a munkanélküliség és rengeteg környező városból is mind itt próbálnak elhelyezkedni, mert körülötte mégrosszabb a helyzet.
2013. nov. 28. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
sajnos erről olvastam, amit írtál.
2013. nov. 28. 17:38
 6/8 anonim ***** válasza:
Debrecen mellett lakom, én is hasonló módon kerestem munkát, ahogy te írtad, irodában próbálkoztam elhelyezkedni elsőroban, de alapvetően mindenbe bele mentem amiért fizettek építkezés, árufeltöltés szóval minden. 2 évig szenvedtem egyik szarabb munkától a másikig, semmi pénzért és most is úgy sikerült "türhető" helyre kerülnöm, hogy komoly protekció és ismeretség nélkül esélyem se lett volna rá, de most is próbálok másodállást keríteni. Azonkívül ismerőseim közt is rengeteg a munkanélküli. Nincs viszonyítási alapom mert máshol még nem éltem, de itt ez a helyzet. A kisebbség okozta gondokról nem is beszélek, ettől északabbra meg mégrosszabb a helyzet.
2013. nov. 28. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Győr.
2013. nov. 28. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szombathely, Sopron, stb... ha Nyugatra mész, akkor nem baj, ha tudsz németül, és Ausztriában dolgozhatsz. 100%-osan új élet.
2013. dec. 1. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!