Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lassan az őrületbe kerget, de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lassan az őrületbe kerget, de nem hagyom cserben mert a barátnőm, adnátok pár tippet? (leginkább tapasztalt lányok/nők segítségére szorulok)

Figyelt kérdés

Barátnőm"lefeküdt" a barátjával. Azért írtam idézőjelben mert nem is volt rendes aktus mivel fájt neki meg nemtudom mi volt még, a lényeg hogy nem erőltették egymásra a dolgot. A nagy izgalom hevében elfelejtettek védekezni kb 25 másodpercig(elmondása szerint annyi volt hogy betette a srác aztán észhezkaptak és húztak is óvszert)..és kb ez a 25 másodperc miatt teljsen be van sz*rva hogy ő van olyan szerencsétlen hogy az a hülye 25 másodperc alatt terhes lett(mert hogy előváladék meg ez az amaz), és olyan szinten kikészíti magát ezzel hogy onnantól kezdve hogy éhes lesz suliba, vagy délutánra fáradt, odáig hogy pár napja ért véget a menzesze és most van egy kis fehér folyása mindent terhességi tünetnek könyvel el.

Nem kis idióta 15 évesek vagyunk, én 18 ő 19. Én még semennyire nem vagyok tapasztalt ilyen téren így a mindenféle vigasz mellett az egyetlen normális szerintem az volt hogy azt mondtam neki nőjön még feljebb a szexhez..:D

Ezért fordulok igazából hozzátok hogy mostmár észhez tudjam téríteni, mert ha nem róla lenne szó még lehet hagynám is hogy szenvedjen de barátság miatt nem hagyom cserben.


2012. okt. 11. 19:33
 1/4 anonim ***** válasza:
Rá kell hagyni az egészet egy jól irányzott "sok boldogságot, kismama!" felkiáltással.
2012. okt. 11. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
igen tudom hogy megérdemelné de mégis...:D
2012. okt. 11. 19:36
 3/4 anonim ***** válasza:
Ennyitől kicsi az esélye. Ahoz bele kéne hogy ... Én 2 évig védekeztem megszakìtással, sosem volt baj. De ha ennyire fél vegyen egy tesztet (minden patikában van), és akkor megnyugszik.
2012. okt. 11. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Vegyen tesztet, attól majd megnyugszik. Egyébként az emberi test nem véletlenül van úgy kódolva, hogy a spermát kilövellje.. Magától nem fog felúszni, és attól, hogy 2 másodpercre beteszi, még semmi nem fog történni. Ez az előváladéktól is bla bla, csak az ijesztgetés miatt van.


Én is 2 évig szeretkeztem megszakítással, és soha semmi gáz nem volt belőle.


Szóval megmondanám neki, hogy kapja össze magát, legközelebb védekezzenek, most meg vegyek egy rohadt tesztet, hogy lehiggadjon.

2012. okt. 11. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!