Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tudnék csinálni? A szingli...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tudnék csinálni? A szingliség az őrületbe kerget.

Figyelt kérdés

A barátaimnak majdnem hogy mindenkinek van barátja/barátnője. Ez nem is probléma, de amikor elhív egy barátnőm ide-oda, és kiderül hogy a barátja is jön, kellemetlenül érzem magam, "gyertyatartónak". :D Megmondani nem akarom, mert azzal megbántanám őt/őket.

Próbáltam bepasizni, de itt a környéken annyira kicsi a választék, meg az összes normális (nem feltétlenül csak a külsőre gondolok), mind foglalt, már akiket ismerek.

Nos, buli... Bulizni nem igazán szeretek, meg az ottani ismerkedésben nem nagyon hiszek, mivel inkább komolyabb kapcsolatot szeretnék.


Mit javasolnátok?

17/L


2011. okt. 8. 19:34
1 2 3 4
 1/39 anonim ***** válasza:

"Próbáltam bepasizni, de itt a környéken annyira kicsi a választék, meg az összes normális (nem feltétlenül csak a külsőre gondolok), mind foglalt, már akiket ismerek."



Hazudsz. :)

nemondmár azt hogy ahol laksz,ott nemlakikpár 18-20éves

gyerek,akinekmég nemvolt nője,ergó rendes romantikus kis bu..k.Vagy neked menő férfiak kellenek?

2011. okt. 8. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 A kérdező kommentje:

nem hazudok! :D

tényleg nincs egy sem, vannak/voltak akik próbálkoztak, mindenkinek adtam egy esélyt, de értelmileg olyan szinten alattam voltak, hogy borzasztóan zavart.. :D kis faluban lakok, a közelben nem nagyon van nagyobb város, csak kisebb, ahol majdnem mindenkit ismerek.

Nem szeretnék egy nagymenő srácot, no meg esélyem sem lenne nála/náluk :)

Akinek eddig nem volt barátnője (18-20 körüli), annak szerintem megvan az oka, hasonlók találtak meg akiket fentebb említettem. Ilyen barátot nem szeretnék, jobb ha egy kis tapasztalata van :)

2011. okt. 8. 19:43
 3/39 anonim ***** válasza:
100%
ilyenkor marad az hogy szívsz és eltűröd hogy ez van 18/F
2011. okt. 8. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/39 A kérdező kommentje:
de nem szeretném:/:D
2011. okt. 8. 19:46
 5/39 lacikaaaaa ***** válasza:
+ lehet hogy éppen most fogsz találni valami pasit a környékeden ezzel a kérdéssel :). Hová valósi vagy? 20/F.
2011. okt. 8. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/39 anonim ***** válasza:
74%

ha valakinek nemvoltmég nője az értelmileg aladtad van?

meg mivel tapasztaltabb az akinek volt 3 nőjemint az akinek

eggyse?töbször cumizták le?vagy mivel érettebb az?

2011. okt. 8. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/39 anonim ***** válasza:
74%
nekem nemvolt még nőm,de szerintem felettedállok értelmileg. xd
2011. okt. 8. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/39 A kérdező kommentje:

Nógrád megyei :)


nem feltétlenül jelenti azt hogy értelmileg alattam van, csak azért meg vannak az okai... sokat számít, hogy valakinek volt már barátnője, vagy sem, nem csak a szexre gondolok, de nem tudom megfogalmazni, amikre ez alatt gondolok.

2011. okt. 8. 19:50
 9/39 lacikaaaaa ***** válasza:
Kár hogy nem lakunk túl közel egynáshoz :D. 20/F.
2011. okt. 8. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/39 anonim ***** válasza:
69%

hiddel,nekemnemvoltmég nőm,de nem azért mert nemvagyok elég érett,akinek 30 évesen sicns nője,azse érett?:D

valdbe,nemkelneked egy ojan pali,akineknemvoltmég nője,mert

azzal nemtudsz menőzni a barátnőidelőtt.

2011. okt. 8. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!