Virág Jenő kérdése:

Szomszéd szájában?

Figyelt kérdés
Ha panel,társas lakásban élsz, milyen szomszédok keserítik meg az életed? Kik élnek a szádban?

2013. febr. 3. 14:30
1 2
 1/11 hollófernyiges ***** válasza:
100%

"Kik élnek a szádban?"


Streptococcusok, de mi köze ennek a szomszédhoz?

2013. febr. 3. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
:'D
2013. febr. 3. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Ááááá, én utálom a szomszédaimat! :D Kretén-család, csak így hívom őket! :D 3 generáció él ugyanabban a 45négyzetméteres lakásban papa-mama, apa-anya és a kis Dávidka, akinek az a legnagyobb szórakozása, hogy a kezébe adnak egy botot és ő meg kívülről püföli a bejárati ajtónkat!

Apa-anya gusztustalan, reggel apa hatalmas böfögéseire, vagy nagos szellentéseire ébredünk, anya meg olyan büdös kajákat főz, hogy nem lehet megmaradni a saját lakásunkban! De papa-mama a legjobbak - vasárnap kiatlálják, hogy "zenét" hallgatnak és akkor az ezer éves kazettás magnóból bömböl a Coco Jambo naphosszat, elejére keterik, meghallgatják, majd vissza és megint, de még a gombok kattogását is tisztán lehet hallani.

Mamának ráadásul van egy kutyája - ilyen padlócirkáló, aki amúgy alapból nem félelmetes, csakhogy az öregasszonynak az a szokása, hogy a közös folyosóra kiteszi a kutyát a nyitott bejárati ajtó küszöbére és ha el akarsz haladni a kutya előtt (mert mondjuk ki akarod vinni a szemétledobóhoz a szemetet), akkor valami horror hangot hallatva támad a bokádnak a kis drága... :S

Nagyvonalakban ennyi. Lehet irigykedni ránk! :D

2013. febr. 3. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Előző vagyok, javítás: hangos szellentéseire. :)
2013. febr. 3. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

-Alsó szomszéd.Vézna szemüveges alak,aki elkezd ugrálni ha az alsó szomszédai vagy a felsők (mi) hangoskodunk.Nyilván hogy reng az egész bazár amikor ugrándozik,nem csak idegesítő hanem rendesen be is szoktunk tojni.

-Van egy aki mindig széthagyja a szemetét a postánál,pl minap a postaládánk tetején volt egy beleharapott muffin. Köszönjük.


Aztán van egy aki a hátsó ajtón megy ki,és nem csukja be.Neki is gratulálunk.

2013. febr. 3. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Na ilyen dolgokra gondolok, amik idegesitenek ha ilyen helyen laksz.

Mi 12 emeletes panelban vagyunk, és az elmult években olyan szinten születtek gyerekek, hogy rém(még hogy kihal a magyar). Nem azzal van bajon hogy születnek, nekem is lesz. Hanem azzal van bajom, hogy 0(nulla) foglalkozást kapnak ezek a kisgyerekek és valahogy le kell, hogy vezzesék az energiát. Nálunk ez van. Minden emeleten kettő de legalább egy gyerekes van és mindegyik ordit , fut nonstop, dobál, már káromkodik (5-6éves!)az eszem megáll. Felettem is ilyen család van, és a szulőkell van konfliktusom. Egyszer elkövettem azt a BÜNT, hogy megkértem lehetne e pihenőidőben h az ember pihenjen(reggel 7 előtt, délután 4-6ig, és 22 után). A válasz az volt hogy eltörik a kezem!ha nekem nem tetszik az ő életvitelük. A pofám leszakad h az ilyen minek tesz gyereket. Természetessen semmi pihenésre való idönk nincs(ja bocs 24 után 6 ig). Ha a gyerek oviban, akkor vagy mi dolgozunk, vagy drága gyermek anyja lakberendez klumpában porszivoval a hátán.Igen rendmániás. ezt 8-16 ig teszi mindennpa mert hát minek dolgozni ha kap segéjt.Nem romák! 4 hónapja élnek a mennyekben, mi meg a pokolban.Bár 26 évig normális ember is tudott élni felettem.

2013. febr. 3. 16:58
 7/11 A kérdező kommentje:
mondjuk el kell mondanom azt is hogy alattam is van egy gyerekes család, és olyan nevelést kap, hogy irigylem. Azzal foglalkoznak ,ovi után sétálnak vele , és gondolom odahaza is találnak neki elfoglaltságot. Kivánom hogy ők lakjanak felettem. Dehát..
2013. febr. 3. 17:03
 8/11 anonim ***** válasza:

3. vagyok: nálunk éppenhogy idősekkel van tele a ház, szinte érzem a halál szagát a folyosón...

Ezelőtt viszont egy olyan 4 emeletseben laktunk a 3.-on, ahol minden lakásban kisbaba, kisgyerek volt és hát nem tudom melyik a rosszabb, az öregek, vagy a babák! :D

Azokkal se sokat foglalkoztak - az egyik lakásból egész nap a gyerekcsatorna bömbölt, a másik szomszéd meg hagyta a lakásban műanyag-motorozni a gyerekét, plusz egyfolytában ugrált, dübörgött a lakásban. (Attól a kis műanyag motortól amúgy is hülyét kapok, még utcán is - amikor megy az anyuka, vagy az apuka, a gyerek meg a kismotoron kb.egy kilométerrel arrébb már szinte az útra gurul kifelé, apuka meg le se sz@rja...) Minden vannak hülye emberek, no, nincs mit tenni! :D

2013. febr. 3. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
*mindenhol
2013. febr. 3. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Tipikus amúgy, hogy ilyenkor még Te vagy a rossz, ha szólsz... pedig mindenkinek megvan a pihenéshez való joga a saját lakásában. Élni és élni hagyni - de azért normálisan!
2013. febr. 3. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!