Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Új helyre költöztünk, nem...

Új helyre költöztünk, nem ismerek senkit! Hogy ismerkedjek?

Figyelt kérdés
Gyeden vagyok 1,5 éves kislányommal, új helyre költöztünk 2 hónapja, egy-két szomszéd van, de nem tudom, hogy kezdjek el ismerkedni, már nem mehetek oda úgy több, mint két hónap után, hogy én vagyok az új szomszéd, az elején kellett volna de elbaltáztam, most hogy ismerkedjem??
2013. dec. 4. 17:35
 1/3 anonim ***** válasza:
Nincs véletlen gyerek a szomszédban? Mert van akkor azt meglehet csinálni, hogy mikor kinn vannak az utcán sétálni, játszani stb akkor kiviszed a kicsit.
2013. dec. 4. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
nagyobb gyerek van tízen éves.
2013. dec. 4. 17:48
 3/3 anonim ***** válasza:

Szerintem meg lehet érteni, hogy két hónapig nem közeledtél feléjük. Nyilván sok dolgotok volt, megszokni, "belakni" az új házat, plusz a kislányodnak is szoknia kellett, én biztosan megérteném szomszédodként, ha csak most jutsz el odáig, hogy ismerkedj. Én mindenképpen meglátogatnám az új szomszédaidat, hogy kialakítsatok valami kellemes kapcsolatot.

Valamint esetleg érdeklődhetsz itt a neten, hogy a környékeden akadnak-e anyukák hasonló korú gyermekkel, és akkor csinálhatnátok közös programokat :)

2013. dec. 4. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!