Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogyan ismerkedjek, barátkozza...

Hogyan ismerkedjek, barátkozzak? Elég zárkózott vagyok

Figyelt kérdés

nemsokára költözök be a kollégiumba,valószínűleg nem leszek ott sokáig,max egy hónap,mert utána mennék albérletbe,csak egyelőre még nem talátam lakást,tehát addig kollégiumban fogok lakni,nem ismerek ott senkit,egy teljesen idgen városban,ahol eddig kb kétszer voltam,ráadásul mivel határontúli vagyok,a kollégiumban elég kevés magyar lesz

én meg elég zárkozott vagyok,még az anyanyelvemen is nehezen barátkozom,nemhogy így...szóval eléggé be vagyok ijedve,nem akarom hogy nagyon rossz legyen ott

ja és a részegeskedést sem szeretem,alig iszok,csak különleges alkalmakkor,szóval szerintem mindjárt le leszek írva,hogy milyen lúzer vagyok,mert manapság ez a trendi hogy mindenki leiissza magát,és akkor jó a buli


2013. szept. 8. 23:45
 1/1 anonim válasza:

Hát kicsit rosszul esett az általánosítás, mert lehet,hogy vannak olyan bunkók, akik ezért lúzernek tartanának, én mindenesetre ezt inkább becsülöm. Én sem iszom és én is nehezen barátkozom, szóval egy csónak :)


Én úgy gondolom,hogy habár emiatt most félsz, ha ott leszel magától fog jönni a barátkozás. Köszönsz egy két embernek, elkezdtek beszélgetni, ez kialakul.


Én is mindig féltem, amikor új környezetbe kerültem, de végül mindig találtam barátokat. Ha nem is első nap, de utána ez megoldódott. Annyi a lényeg,hogy ne feszengj túl sokat :) Bár hidd el TUDOM,hogy ez nem egyszerű.

2013. szept. 9. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!