Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Ez egêszsêges ha...

Ez egêszsêges ha egy közêp koru hölgy egy nagy testü kutyâjâval alszik egy âgyban ês mindent megenged neki?

Figyelt kérdés

Van egy ismerösöm aki együtt alszik a kutyâjâval,mindent megenged neki ês nêha szemtelen a kutyâja.

Mâskor nagy sârosan beengedi a szobâjâba is.

En nagyon szeretem az âllatokat de szerintem ez kicsit tulzâs.



2013. dec. 17. 15:19
 1/8 anonim ***** válasza:
86%
Ha használnak gumit akkor nem lehet semmi bajuk.
2013. dec. 17. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
71%
Mégis mi közöd hozzá? A te ágyadban alszik a kutya?
2013. dec. 17. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nem tudom, hogy egészséges-e. De figyelj, az ő dolga... az tuti, hogy én a házamba nem tartanék állatot. Imádom őket, de kint van a helyük. Hullik a szőre, minden koszt behoz... kosz meg állat nélkül is van. Nekem is van olyan ismerősöm, konkrétan a szomszédom, aki együtt alszik a macskájával... hát ha neki ez jó, akkor csinálja.
2013. dec. 17. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

#2/3

ês têged meg ki kêrdezett????

2013. dec. 17. 21:24
 5/8 anonim ***** válasza:
57%
Pedig Kérdező hidd el, hogy a leghasznosabb válasz a 2-es. Engem sem igazán érdekel, hogy ki hogyan él a saját lakásában, mint ahogy téged sem kellene érdekelnie ez az egész.
2013. dec. 18. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

"#2/3

ês têged meg ki kêrdezett????"


Hát Te, kedves kérdező :) Elvégre nem írtad oda a kérdéshez, hogy #2-es ne válaszoljon ;)

2013. dec. 20. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Kérdező, te kérdeztél..... :)

3-as voltam

2013. dec. 21. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Hát mindenesetre talán kevésbé egészséges, mintha egy középkorú kutya aludna a nagy testű nőjével egy ágyban, és mindent megengedne neki.
2013. dec. 21. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!