Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Ház mellett zajongokra hívjáto...

Ház mellett zajongokra hívjátok e rendőrt?

Figyelt kérdés
A ház melletti gordeszkapalyan az ablaktol néhány méterre éjfélkor, hajnal egykor kihatnak, kiabálnak zorognek. Ha rendőrt hívok mit tehet? Felléphet valahogyan vagy ez ilyen magyarosan megoldott torveny van rá csak nincs aki betartassa?

2013. dec. 18. 01:15
 1/2 anonim ***** válasza:

szerintem attól függ, hogy mennyire rendszeres és mennyire zavaró. nálunk péntek, szombaton szokott zaj lenni(piáznak az emberek), de szerencsére csak ritkán durva. nem tudom mit csinálnak a rendőrök.


(amúgy nekem van néhány patikában kapható kis olcsó narancssárga füldugóm amit használok, ha ritkán nagyon nagy zaj van. buli a szomszédban, vagy lakás felújítás és én sokáig akarok aludni, ők meg korán kezdik. ezt nyilván hosszú távon nem lehet, de ha eseti a dolog akkor jó megoldás.)

2013. dec. 18. 02:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nyugodtan kihívhatód a rendőröket, ugyanis szigorították a csendháborítást. Igazoltatják őket, és eltessékelik őket.
2013. dec. 18. 03:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!