Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Jó ötlet elmondani állásinterj...

Jó ötlet elmondani állásinterjún, h munka mellett tanulni is szeretnék?

Figyelt kérdés
Délelőtt szeretnék dolgozni, délután/este tanfolyamokra járni. Nem gondolják azt a munkáltatók, h a tanulás, vizsgákra felkészülés a munka rovására menne? (Biztos, h nem így lenne, mert szorgalmas típus vagyok és gyorsan tanulok.) Vagy inkább hallgassam el?

2013. dec. 13. 17:09
 1/6 anonim ***** válasza:
Háááát,nem vesznek eleve komolyan...megkérdezik,ha tanulni akarsz miért jöttél hozzánk?
2013. dec. 13. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Úgy mondd, hogy szabadidőmben szeretnék ezzel és ezzel foglalkozn (nem kell mondani, hogy tanfolyamok), szeretnék fejlődni, haladni, ami majd visszatáplálódik a munkában is

Így nem érzik, hogy annak a rovására megy, hanem hogy az előnyére válik. Sok sikert, ez jó és fontos amit tervezel!

2013. dec. 13. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én semmiképp nem hangsúlyoznám ki,hogy tanulni-fejlődni akarok (tanfolyam keretében) mert azt hiszik,csak átmeneti megoldás,míg náluk vagy,aztán ha találsz jobbat úgyis mész magadtól.....különben is semmi közük hozzá,fölöslegesen miért sodornád magad,amibe belebukhatsz? ja ,és nem kötekedni akarok,ez a te dolgod ugyanis.
2013. dec. 13. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha az adott dolog amit tanulsz előnyödre válhat a munkád során akkor sztem mondd, mert akkor látják hogy fejlődőképes lehetsz. Ha nem hozzá kötődik, akkor meg nem szükséges szerintem, ne legyen felesleges buktató.
2013. dec. 13. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Értem. Köszi a válaszokat!
2013. dec. 13. 21:49
 6/6 pbiker válasza:

Nekem egyszer ezen mulott a dolog. Csak tudod az a baj, hogy ha nem mondod es kesobb derul ki, akkor lehet meg belole nagy problema, esetleg kicsapnak. Probald ugyesen felvzetni a dolgot, peldual azzal, hogy szakmaba vag a tanfolyam. Ha igy van, akkor jo esellyel meg elonyod is lehet a dologbol. Ha nem relevans, akkor pont hatranyod lehet belole.

Az a baj, hogy ez leginkabb a munkaadotol fugg. Erre nem lehet felkeszulni. Probalj utananezni a cegnek. Az allasinterjukon szeretik a hr-esek, ha a tud a jelentkezo a cegrol. Na most ez kivalo felkeszules, hogy utananezel ennek a dolognak. Probalj jelenleg ott dolgozo munkatarsakat keresni. Nem egyszeru, de nem lehetetlen.

2013. dec. 13. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!