Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Hogyan engedjem el a fülem...

Hogyan engedjem el a fülem mellett ha főnököm folyamatosan sérteget és megaláz?

Figyelt kérdés
Már tiszta depi vagyok...utálok bemenni. Örökösen bánt és ok nélkül is, pedig a teljesítményem 100% feletti. Még a magán dolgaimba is beleszól, h mit hogyan kellene. Megmondani neki nem merem, mert nem tűr ellentmondást és csak felbőszítem. Egyébként alázatos vagyok, és igyekszem max teljesíten. Minden kollégámmal ezt csinálja, csak ők picit jobban viselik. Tanácsot kérnék, hogyan hagyjam figyelmen kívül a szemét beszólásait?

2013. dec. 15. 09:08
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

2 dolgot tehetsz,



1.meghunyászkodsz,és ha kell az a qva pénz,akkor elengeded a füled mellett...


2.már most elkezdel munkát keresni,persze senkinek se mondasz 1 qva szót sem erről,mikor már fixen vagy..akkor beolvasol neki,és felmondasz (miután felvetted a havi béredet)

2013. dec. 15. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Én sem vagyok egy olyan jellem, aki bármit el tudna tűrni. De tudod, ha nem állsz ki magadért, ha nem mutatod meg, hogy te nem csak egy rongy vagy, akibe bele lehet rúgni, akkor ez soha nem fog változni.

Persze azzal ugye számolni kell, hogy jogában áll felmondani...

2013. dec. 15. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Mikrobi 57 válasza:
Javaslom, ötvözd az első két jó választ!Állj ki magadért, de - legyenek!!! barátaid, támogatóid, akik ha forró a helyzet, melléd állnak! Előtte persze nézz új munkahelyet, az legyen biztos lehetőség, ha a főnök mégis kirúgna, ne röhögjön a nyomorúságodon, hogy nincs hova menned, -ez esetben közöld, hogy egy jobb helyre mész, magasabb fizetésért és nehogy eláruld bárkinek, hova, mert ha van ismerőse, még ott is keresztbe tehet! Sok sikert!
2014. jan. 31. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!