Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Abban szeretnék sürgősen...

Abban szeretnék sürgősen tanácsot kérni hogy még is hogyan tudnám a szomszédaimat a lehető leghatásosabban idegesíteni illetve bosszantani?

Figyelt kérdés
Utálom az alávaló primitív pletykás kétszínű embereket, az én környezetem ben élőkre mindez teljesen igaz van a szomszédban egy fél analfabéta vénember aki állandóan leselkedik és mindenbe beleüti a ronda hosszú orrát . Van egy fogyatékos arcú munkás legény aki állandóan a kitalált történeteit ecseteli apámnak van hogy este 10 ig itt eszi a fene a munka az sajnos egyre büdösebb számára pedig dolgoznia kéne nálunk . A másik szomszédunkban egy román házaspár lakik akiknek van egy lavórra való kölykük és állandóan ordibálnak és üvöltöznek van egy kiállhatatlan randa kutyájuk ami ugyanolyan szakadt és sunyi mint ők . A román asszony állatszőrmébe bújva halad el és ocsmány kucsmát visel a nagyra nőtt tokás fején remélem már értitek hogy mi irritáló ebbe a szánalom a negyedben . A buta kis agyatok által megfogalmazott kritikáitokat pedig hagyjátok meg annak aki vevő rá . Elvárom hogy értelmes válaszokat írjatok Nekem
2013. dec. 31. 19:12
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
XD kösz! Feldobtad az estémet! :D
2013. dec. 31. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
0%

"A buta kis agyatok által megfogalmazott kritikáitokat pedig hagyjátok meg annak aki vevő rá . Elvárom hogy értelmes válaszokat írjatok Nekem"


Mondja ezt az, aki kb 20 helyesírási hibát vét ebben az egy bekezdésnyi szövegben.

Egyébként meg semmi közöd hozzá, hogy ki hogyan néz ki, meg milyen kutyája van.

2014. jan. 1. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
54%
Kend be a falukat szarral .
2014. jan. 1. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
57%
szerintem mindenki jol jarna ha elkoltoznel
2014. jan. 2. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
0%

"A buta kis agyatok által megfogalmazott kritikáitokat pedig hagyjátok meg annak aki vevő rá"


Kösz, ebből látszik hogy pont benned vana a hiba.

2014. jan. 4. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
te magad sem vagy épp egy értelmes egyén így a kis buta írásod alapján tökéletesen beleillesz a lakókörnyezetedbe, akkor mi itt a kérdés? :)
2014. jan. 15. 02:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Drága,nem tanították meg az általános iskolában ,hogy minden egyes mondatot "nagy betűvel kezdünk" ?:)
2014. jan. 28. 20:30
 8/8 anonim ***** válasza:
és ha flrugdoslak a hold nevezetű bolygóra akkor mi van te agysérült szerencsétlen? :D mi is a baj a kisbetűimmel? el kell h keserítselek veled ellentétben a 8 általánost sem jártam ki. OPNI bezárt látszik :)
2015. aug. 23. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!