Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Hogy állítsam le a szomszédaimat?

Hogy állítsam le a szomszédaimat?

Figyelt kérdés
Az egyik szomszédomhoz kis hülye drogosok járnak, és késő estig dorbézolnak, röhögcsélnek, hangoskodnak. Próbáltam velük beszélni, de nem hatotta meg őket, konkrétan xarnak rá, hogy ez minket rohadtul zavar. A másik szomszédom meg ahányszor beiszik (gyerekestől, feleségestől), hangosan bömbölteti a zenét hajnalig, hogy képtelenség tőle aludni. Időnként a pasi ha be van rúgva, fenyegetőzik, hogy agyonüt minket, akár minden ok nélkül is. Tehát ha szólunk nekik, nem elég, hogy nekik áll feljebb, félő, hogy még kapunk is. Rendőröket kihívtam egyszer, névtelenül, akkor lejjebb vették a zenét, épp hogy elmentek a zsaruk, visszahangosították. Nem érdekli őket, hogy a másik hajnal 4-kor kel, mint ahogy arra sem szoktak tekintettel lenni, ha éjszakásak vagyunk. Bezzeg ha ők éjszakások, mindenki lábujjhegyen járjon egész nap, mert ha nem, akkor megint csak fenyegetőzik.
2013. jún. 28. 21:36
 1/4 anonim ***** válasza:
56%

Hívd vissza a rendőrt, ahányszor üvölt a zene, ehy éjjel többször is. Harmadszorra már nem annyit mond, hogy ejnyebejnye, hanem 30ezer forintra megvágja, jó proli csak ebből ért..


Vagy, ha tökös vagy, akkor próbáld ki ezt: [link]

2013. jún. 28. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 viktorvarga ***** válasza:
cigányok?mert akor semmit.
2013. jún. 29. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Hát képzeld, nem. Pont hogy én vagyok cigány, úgyhogy koppantál.
2013. aug. 22. 08:20
 4/4 A kérdező kommentje:
1-es, az a baj, hogy itt én vagyok az albérlő. De nem akarunk elköltözni, mert egyrészt már túl sokat öltünk a házba, másrészt meg nehogy már én menjek el! Kussoljanak! Viszont ez a módszer egy kicsit macerás :) De azért köszi. Mostanában kicsit változott a dolog, mert az egyik szomszéd fel lett jelentve a drogosok miatt, a másik meg mostanában inkább a nyaralójában dekkol. Télen mi lesz, azt még nem tudom. :(
2013. aug. 22. 08:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!