Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Ti sem birjátok ha valaki...

Ti sem birjátok ha valaki megkérdezi tőletek, hogy megvan-e még az állatotok?

Figyelt kérdés
Engem ez már nagyon idegesit. Benti macskám van és jóllétben él már hogyne lenne meg???Számukra az állat fogyó ezköz vagy mi?

2014. jan. 5. 17:19
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
MI??
2014. jan. 5. 17:40
 12/17 anonim ***** válasza:
100%
Jaj, nem úgy gondolják... Nem azért kérdezik, mert biztos azt hiszik, hogy nálad egy állat se marad élve:D Hanem mert kérdeznek valamit, ami biztosan kapcsolódik hozzád. Mittudomén, tudják hogy van egy macskád, hogy mittudomén milyen tanfolyamra jársz vagy hol dolgozol, és akkor azt is megkérdezik, h "hogy megy a suli, jársz még?" és ezt se azért, mert azt hiszik rólad hogy minden suliból kiba$znak:D Szóval ne vedd ilyen szószerint és vérkomolyan. Csak ártatlan kérdések:)
2014. jan. 5. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%

Mivel kérés nélkül hirtelen idenyomattál nekünk képeket a macskádról, ezért feltételezem, hogy bele vagy b*z*lva ebbe a dologba, és másról sem tudsz beszélni, csak az állatodról.


Ha pedig ez a helyzet, akkor minek kérdezzenek mást? :D


Amúgy szerintem is jópofa a macsekod :)

2014. jan. 5. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Nekem nincs állatom, de megmondom őszintén, rosszul esne. Nem feltétlen parasztok ezek az emberek, de oda kellene figyelniük arra, hogy fogalmazzák meg a dolgokat. A kutya, macska, aranyhal az nem olyan, mint a lila póló meg a virágos kép a falon, amiről kulturált ember megkérdezi, hogy megvan-e még... ennek a szónak van olyan konnotációja, hogy lehet, hogy az ember nem tartja meg, mert már nem tetszik. Mennyivel szebben hangzik az, hogy "És hogy van a macskád / kutyád?", jobb esetben az állat nevével...
2014. jan. 6. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
Na végre egy normális válasz előző!! Igen ugy beszlnek az állatról mintha az egy tárgy lenne.
2014. jan. 6. 15:20
 16/17 anonim ***** válasza:

szerintem ez olyan mint a "barátnőd? megvan még?"

Nem hiszem, hogy azt feltételezik, hogy kinyírtam a barátnőmet...

2014. jan. 7. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Nem húzom fel magam ezen, de egyszer azt mondtam, hogy "nem, már megettem". Az a megdöbbenês pricless :D
2017. okt. 18. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!