Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Budapesten a Hernád utca...

Budapesten a Hernád utca (Keletihez közelebbi fele) és a keleti környéke úgy általában rossz környéknek számít?

Figyelt kérdés
2014. jan. 7. 12:43
 1/9 anonim ***** válasza:
Nappal tűrhető, éjszaka nem szívesen járok arra. De igen amúgy,
2014. jan. 7. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ne költözz oda, lepusztult, retkes, nem biztonságos.
2014. jan. 7. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
Mi Chicagonak szoktuk hívni, érhetnek atrocitások...
2014. jan. 12. 02:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 trex21 válasza:
Én nem költöznék oda az biztos
2014. jan. 12. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Megnéztük. Nem vesszük ki a lakást. :D Köszi a válaszokat.
2014. jan. 12. 18:43
 6/9 anonim ***** válasza:
Igen.
2014. jan. 13. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A Tengerész ***** válasza:
Több mint 10 évig laktam pont ott. Egyik ház jó, a másik rossz a szomszédok miatt. Félni nem kell, SOHA semmi atrocitás nem ért, pedig nem vagyok egy kigyúrt alak és 69 éves. Hatalmas előnye, hogy mindenféle üzlet ott van a környéken, bármit vásárolni kell nem kell messzire menni és a sóher környék miatt az árak a legolcsóbbak a városban. Viszont az utca, akár a környék, kétségtelen lehangoló, mocskos. De ez is egy élmény. Aki egész életét a Rózsadombon éli le az el se tudja képzelni, hogy mi az igazi élet. Én ugyan nem lakom már ott, de nincsenek rossz emlékeim és cseppet se bánom, hogy úgy alakult a sorsom, hogy akkortájt csak ott futotta a pénzemből olcsó lakásra.
2014. jan. 13. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 szkenguru válasza:
Csak ha más is van rajtad kívül az utcán.
2014. jan. 14. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Gauracandra válasza:
Én ott laktam 25 évig fiatal koromban akkor még aránylag jó volt. 20 évig máshol és 3 éve megint ott laktam 1 évet . Hát tele van barnával és nagyon lepra lett. Most már 3 éve Újlipót városban lakok. Hát őszintén nem költöznék vissza. Nagyon trutyi lett a keleti környéke tiszta szemét a kutya sz... Este nem igazán mennék be csak kalasnyikovval.
2014. jan. 14. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!