Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Budapesten a Rákóczi út...

Budapesten a Rákóczi út Blahától kifelé eső része tényleg olyan cikis?

Figyelt kérdés
Most nézek albit, a tömegközlekedés szempontjából a itt lenne jó, de sokat hallottam már az arrafelé lakó ismerőseimtől, hogy nagyon cikis környék. Valóban kerüljem?

2014. jan. 5. 17:43
1 2
 1/15 anonim válasza:
Valóban nem a legjobb környék. Ráadásul a Rákóczi úton a forgalom is nagy, elég zajos, ha az utcára néz a lakás.
2014. jan. 5. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
A szövetség utcára nézne a lakás, de a rákóczi utcai a ház, tahát gondolom nem lenne a lakás ablaka messze az utcához.
2014. jan. 5. 18:04
 3/15 anonim ***** válasza:
Semmi gáz.Nem fog semmi sem történni veled.
2014. jan. 8. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Végre egy megnyugtató hozzászólás, remélem jó lesz ugyanis hétvégén költözök.
2014. jan. 8. 13:51
 5/15 anonim ***** válasza:
Én szeretem a Rákóczi utat.Van sok élelmiszer bolt,rengeteg busz,M2-es metró,sok ember,kajáldák,szálloda,összegezve van élet.Ha tudnád hányszor megyek haza hajnali 2kor a Rákóczin,soha semmi nem történt,pedig néha igencsak "szép" állapotban közlekedek arra buli után.Sőt nem egyszer mentem már haza hajnalban a Népszínház utcán keresztül kopogós lakkcipőben zakóban,ingben(nem épp a legtipikusabb viselet a Népszínházban),egyszer sem szóltak be a "tezsvírek".
2014. jan. 8. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Jó hát a Népszínházat kerülöm nagy ívben egyébként a Rákóczi felső része még elég messze van tőle.
2014. jan. 8. 19:50
 7/15 A kérdező kommentje:
vagyis a keletihez közeli része.
2014. jan. 8. 19:50
 8/15 anonim ***** válasza:
Persze,csak mondom,hogy ne hallgass ezekre a balekokra,nagyon régen énis megnézegettem itt gyk-n,hogy melyek a jó környékek,olyan sületlenségeket írtak,hogy húú...Többségük 1-2 alkalomnál többször nem járt azon a környéken,amiről véleményt mondanak.Azóta már többször bejártam/bejárom a város,és felderítek.
2014. jan. 9. 04:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Akkor légyszíves írd le tapasztalataidat a kornyekkel kapcsolatba.
2014. jan. 9. 21:20
 10/15 anonim ***** válasza:
Nincs miről írni,mert nem történik semmi.Van amikor éjjel a Rákóczin megyek haza a Blahától,ott sem történt még soha semmi,hajnali 2-kor már szinte senki nincs az utcán,csendes,nyugodt.Ha befejezik a Keleti felszíni tereprendezését,akkor szép lesz a környék.A Rákóczi két oldalán még padok is vannak,amire le lehet csücsülni,ha elfáradsz,vagy netán csak ücsörögni akarsz.A házak nincsenek rossz állapotban,sok a vásárlási lehetőség,nagyon kevés bodzaszedő járkál arrafelé,jó a közlekedés stb.,de már ezelőtt írtam egy másik hozzászólást,nézd meg,ahol ugyanaz a százalék,az a kommentem.
2014. jan. 10. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!