Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Mit tegyek ha társasházban az...

Mit tegyek ha társasházban az ajtó szomszédom nem beszél velem amióta kutyát tartok?

Figyelt kérdés

2 éve betegségem miatt ismerőseim tanácsára beszereztem egy kutyát . Közép termetű német spicc . Rendkívül jó kutya senkit nem ugat meg csak szomszédot az első pillanattól utálja . Az óta nem fogadja köszönést , most már én is vagyok , hogy elfordulok és nem megyek ki a folyosóra ha kint van . Meddig bírjuk ezt így nem tudok hozzá közeledni .

A szemetet az ajtónk elé söpri , és minden hazugságot terjeszt a kutyáról .



2014. jan. 11. 22:33
 1/10 anonim ***** válasza:
Egyet tehetsz. leszoktatod, letiltod a kutyát a szomszéd megugatásáról. A szemetet seperd vissza. Ha ilyen ember, minek akarsz közel kerülni hozzá?
2014. jan. 11. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Bakker, megelőztek :(

Szóról-szóra ugyanazt akartam írni, mint az első válaszoló, talán csak azzal a különbséggel, hogy ha már úgysem beszél veled a nagyságos úr, akkor nem ront semmit a helyzeten, ha kicseszel a folyosóra egy cetlit, amiben felszólítod a T. lakótársakat, ogy a szemetet ne a te ajtód elé seperjék, mert ez igen tahó dolog :DD Ne aggódj, érteni fogja, hogy ez neki szól. S hogy meddig mehet ez így, hát örökre, ez a helyzet már sosem fog változni, de mit számít?

2014. jan. 11. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy a szomszéd fél a kutyától, ezt a kutya is megérzi, mert a félelem miatt megemelkedő adrenalin kiválasztódik a verejtékmirigyek által, amit meg a kutya kiszagol.....
2014. jan. 11. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Mindenképp szólj a kutyára, ha ugatja a szomszédot.
2014. jan. 11. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
66%
szerintem meg hallgass a kutyádra, jobban tudja kivel nem kell barátkozni
2014. jan. 12. 02:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Próbálj meg nem foglalkozni vele, a kutya sem hiába utálja. Max mond meg neki minden alkalommal hogy jajj ugyan már miért fél a kutyától? :D Mondjuk tuti háborodott lesz hogy hát ő nem is fél.. :p DE INkább tojd le, te se köszönj neki
2014. jan. 12. 02:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Vegyél hozzá egy puskát is és kopogtass be hozzá.. -MÉ NEM BESZÉSZ VELEM???!!! :D
2014. jan. 12. 04:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat megerősített benne , hogy jól kezelem a dolgot . Természetesen nem hagyom hogy direkten megugassa , csak mikor az ő mozgását észleli nagyon aranyoson apró vakkantásokkal jelzi , hogy tudja hogy járkál . Ez inkább méltatlankodást fejez ki . Különben nyugalmazott egyetemi docens és úgy beszél a kutyáról hogy " rohadt dög " , " nem hajlandó egy fedél alatt élni állattal " Bárki más ara jár fülmozgáson kívül semmit nem csinál a kutyus . Puskát ezért szerintem fölösleges lenne beszerezni .
2014. jan. 12. 08:22
 9/10 anonim ***** válasza:
Szenilis nyugdíjassal nem kell foglalkozni ,megváltoztatni már lehetetlen, majd megüti a guta egyszer.
2014. jan. 13. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ez a szomszéd elkeserítő. Mondhatni szánalmas. Hát tényleg jól kezeled, kitartás, de ha öreg, már nem sokáig kell ezt szenvedni. Ne vedd magadra a hu:le öreg balkodását. Ezek ilyenek, biztos nem mind, de többség :( És ilyen emberhez tényleg jobb, ha nem akarsz közel kerülni! Megkeseredett, ezekben a szemetet odasöpröm, hazudozok, még érzi magában hogy faxa gyerek, pedig nem. Állandóan a fiatalokat szidják, hogy milyenek, pedig ők milyenek... egyetemi docens, hát gratulálok. Szép példát mutatnak.
2014. márc. 1. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!