Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Tömbházunk előtt van egy...

Tömbházunk előtt van egy füves parkrész, amit a környékről idejáró gyerekek kifociztak. Üvöltenek reggeltől estig, többszöri felszólításra se mennek máshova, ezáltal pihenni nem lehet, főleg ha valaki éjszakás műszakba dolgozik. Van erre megoldás?

Figyelt kérdés

2014. jan. 12. 12:08
 1/6 intrepid ***** válasza:
6%
Van megoldás: költözés, nyugisabb helyre.
2014. jan. 12. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
42%
Tessék egy tanyára költözni akkor. Örülni kéne hogy a gyerekek a szabadban játszanak és mozognak, nem a gép előtt ülnek.
2014. jan. 12. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Focizhatnak, csak meg kell kérni, hogy halkan csinálják. Ugyanis lehet halkan is focizni...
2014. jan. 12. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
74%

Kis faluban élek. Nyáron itt is sok a gyerek kint az utcán. Kint játszanak, és ordítanak, ahogy a csövön kifér :)

Ha éjszakás voltam engem is zavart, hogy nem hagytak nappal aludni. De van megoldás: füldugó. Órát ugyan nem hallod ha csörög, de a telefont magad mellé teszed egy székre vagy az ágyra, rezgőre állítod az ébresztőórát és simán fel lehet rá ébredni amikor kell.

Elküldeni nem tudod őket, most gyerekek, hadd játszanak és legyenek gondtalanok.

2014. jan. 12. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
74%

nálunk is pont így van, de a focizás még csak nem is zavar, jó néha kiáltanak egy-egy nagyobbat, meg rúgják a bőrt, de az a legdurvább, amit a kisebbek művelnek, ráadásul úgy, hogy ott ül az anyjuk is... konkrétan az a játékuk, hogy sikítanak. De nem viccelek, sikítóverseny. Érted, ott a hinta, a mászóka, a homokozó, libikóka, és ők egyrészt a lépcső korlátját használják mászókának, másrészt sikítóversenyt játszanak, meg olyan hangokat adnak ki, mint akit ölnek. Ja és van egy gyerek, aki minden bizonnyal nem volt elég idegesítő, azért kapott egy sípot. És reggeltől estig fújja. A sípot... egy sípot b***meg.

Szóval a gyerek zsivajjal nem lenne gond, de ezek állatok. De most mit mondhatnék, mikor ott ül az anyja és még biztatja is? Meg ha valamit akar, akkor nem odamegy a gyerekhez, kézen fogja és elviszi, hanem óbégatni kezd és 27 ezerszer racsítja el, hogy "most szól utoljára", hogy menjen oda a gyerek, de ezt mindenkinek végig kell hallgatni mind a 10 emeleten.


Szerintem nem sok megoldás létezik erre. Nem vagyok egy vénség, de mikor én kiskoromban üvöltöztem a játszótéren és zavartam másokat, akkor azonnal hazazavartak és aznap már le se mehettem játszani. Ma már máshogy vannak a dolgok.

2014. jan. 12. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem tudsz mit csinálni, csak szítanád magad ellen a lakók haragját ha beszólnál a kölkükre.. Jó hangszigetelő ablak füldugó vagy bedugós fülhallgató, altató zenével,esetleg valami természetes altatószer, pl 2 doboz sör :D Meg egy brutál hangos ébresztőóra. Vagy költözés tanyára, de ott meg a kutya ugat. Én úgy vagyok vele ,ha fáradt vagyok akkor elalszom ágyúszóban is .
2014. jan. 13. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!