Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Azt mondják azért jó a riasztó...

Azt mondják azért jó a riasztó a háznál, mert ha megszólal a szomszédok felfigyelnek rá, és nem tudnak lopni. Akkor hogy lehet, hogy annyi helyen mehet a riasztó, kutyát se érekel?

Figyelt kérdés

Sokszor látom, hogy megy a riasztó beriaszt az egyik ház, és senkit nem érdekel, elmennek mellette az emberek, a szomszédban senkit nem látok kijönni a házból, és körbe sétálni, nem-e lát betörőt, vagy ilyesmi...


Pedigh azt mondják a szomszédok megvédik a házad, ha meghallják a riasztót.


Nem hiszem! Maximum mérgesek, hogy hangos, és szidják az embert, miért nem kapcsolja már ki!



2014. jan. 20. 13:52
 1/8 anonim ***** válasza:

21. századi mentalitás ^^

"Ki a fene akarna még nagyobb bajt magának a te házad miatt?"

2014. jan. 20. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Frász tudja, szerintem azért kinézegetnek hogy mi a helyzet, ugat e a kutya, ilyesmi. Meg tudtommal sok riasztó be van kötve a rendőrségre is.
2014. jan. 20. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Abban a faluban ahol én lakom 3 vadász van, abból én vagyok az egyik. A szomszédaimmal jó a viszonyom, de csak akkor megyek ki ( töltetlen, bebiztosított ) fegyverrel, ha éjszaka van és a kutyáim is ugatnak. Ha nem ugatnak tudom hogy nincs ott senki, nem megyek ki feleslegesen. ( Vagy ha nappal van és otthon vannak ). Szóval nálunk oda-vissza megy. A városban nem tudom milyen.
2014. jan. 20. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nálunk (Pest megye, közepes város) azért kinéznek a szomszédok. Akkor nem, ha valakinek állandóan ok nélkül beriaszt (mert pl. hajlamos nyitva hagyni az ablakot és a függönyt megmozgatja a szél stb.)
2014. jan. 20. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:

panelba rácsot-ajtót felfeszítették berúgták,és a kutya se vette észre.

Riasztó úgy jó,ha rá van kötve a telefonra és felhív téged.

Félnek,ezért nem nézik meg.

2014. jan. 20. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Üvöltő riasztó elijeszti a tolvajt. Nem fog sokáig pakolászni ,hanem gyorsan felkap valamit,ha már bent van aztán eliszkol. Ha még nincs bent ,akkor meg nem fog tovább bajlódni a zárral.Nem tudhatja ,hogy valamelyik szomszéd ,igaz nem rohan rá vasvillával ,de az ablak mögül már hívja is a zsarukat,vagy a riasztó be van e kötve biztonsági szolgálathoz rendőrökhöz,vagy küldi az sms-t a tulajnak aki 2 percre van tőle.
2014. jan. 20. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

1. Riasztó nincs bekötve rendőrségre max Távfelögyeletre bizonsági céghez, akik jobb esetben 15 percen belül kijönnek :-(

2. Riasztó tud jelzést küldeni tulajdonos mobiljára is... ha jóba vagy a szomszéddal, rácsörögsz, hogy nézzen már ki.

3. Sok kókler miatt sok szar riasztó van amik állandóan tévesen jeleznek= mindenki utálja, unja és lekakkantja

2014. febr. 4. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Ja és a piti családiházas tolvajokat elriasztja a megszólaló sziréna, főleg ha a házban is van bent.

A profik meg úgyis tudják hogyan ne szólaljon meg.

2014. febr. 4. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!