Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Ti mit tennétek? Legközelebb...

Ti mit tennétek? Legközelebb kihívnátok a rendőrséget?

Figyelt kérdés

Szóval lakótársammal lakunk egy társasházban, első emeleten. A lakás az enyém. Alattunk lakik egy pasas, láttam már, akkor nem tűnt fel semmi. Mást nem tudok róla. Már régebben is halottuk néha, hogy üvölt a feleségével meg csapkod, de azért annyira nem volt durva, mint most legutóbb. Lakótásammal vizsga előtt álltunk, erre egész éjjel ordítoztak, nagyon durván (kb. éjféltől hajnalig). Ez pont vizsga előtt nem hiányzott. A pasi sztem részeg, és üti veri a nőt meg szidja, csapkodnak meg ilyenek.


Legközelebb, ha ez előfordul, rájuk hívnátok a rendőrt? Csak attól félek, nehogy ennek mi igyuk meg a levét, de úgy tudom, lehet névtelen bejelntést is tenni.


Légyszi csak normális válaszokat!!



2014. jan. 25. 12:54
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha tudod mit kell tenni, miért nem hívod őket?
2014. jan. 25. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Tehettek feljelentést a hangzavar miatt, vagy kérdezzétek meg a szomszédokat biztos őket is zavarja a kiabálás.
2014. jan. 25. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszi! Csak eddig nem zavartak annyira, mert nem éjjel volt és nem ennyire durván. Akkor legközelebb kihívjam mindenképp? Egyébként nem tudom, hogy a felesége-e, egyszer egy fiúval is mintha üvöltene. De tényleg nagyon durva :S Különben is olyan egyetemre járunk, ahol nem nézhetjük el, hogy valaki testi sérülést szenved...
2014. jan. 25. 13:00
 4/4 anonim ***** válasza:

Kihívhatod végülis...

Hátha egy kicsit lehiggadnak a kedélyek ha kopoktatnak a rendőrök az ajtójukon.

Simán annyit mondasz hogy gyanús tevékenységet és zajokat észlelsz a szomszédból...

2014. jan. 25. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!