Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szerintetek legközelebb...

Szerintetek legközelebb szóljak neki?

Figyelt kérdés
Óvodában dolgozom tegnap az egyik anyuka I ♥ @ss f*cking feliratú pólót viselt. Igazából nem vettem észre, csak amikor már indult. Annyira zavarban voltam, hogy még köszöni is elfelejtettem. Aztán meg azon agyaltam, hogy biztos kirúgják (ruházati boltban dolgozik) ha ilyen pólóban áll a vásárlók elé. Nem vagyok egy prűd alkat, sőt.. viszont szerintem ez már durva. Nem tudom, hogy érti-e mi van odaírva, meg hát mi jogom van beleszólni mit visel. Mit csináljak ha legközelebb is ezt viseli kérdezem meg, hogy érti-e vagy ne szóljak bele?

#illem #szóljak-e
2013. júl. 2. 11:02
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
33%
Szerintem mindenkepp szolj!!meg mindig jobb toled hallani,mint a fonoketol.lehet,hogy nem is erti,mi van rairva...
2013. júl. 2. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Igen én is erre gondoltam. Szerinted, jó ha megkérdezem, hogy érti-e vagy máshogy kellene? Nem szeretném megbántani sem.
2013. júl. 2. 11:16
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Kezdj el beszélni előtte a seggbepapiról :D
2013. júl. 2. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
:) A gyerekek előtt?
2013. júl. 2. 11:31
 5/12 anonim ***** válasza:
49%

Nem illik beleszólni, ez olyan dolog hogy az Ő magánügye, most ha Apukaként beállítanék tetováltan és egy olyan pólóban amin egy állat marcangol egy másikat akkor Engem is kitessékelnél?

Nem bántásból de szerintem semmi joga nincs se az óvónőnek se a másik szülőnek ilyenekkel illetni azt akihez egyébként csak munka fűződik.

Te ellátod a gyerekét mert az a munkád, Ő pedig viszi és hozza nap mint nap, gondolkodj el ezen, a gyerekeket meg nem kell védeni mert a maiak többet tudnak mint amikor mi voltunk annyi idősek

27/f

2013. júl. 2. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

A gyerekek dolog csak vicc volt, mivel a válasz is vicces volt.

Na most egy egy most még mindig nem tudom, hogy szóljak-e.. Igazad van abban, hogy ne szóljunk bele más életébe. Nem is szoktam. Viszont nekem felelőségem a családot is támogatni. Ilyen pólóban az anyuka simán kiteheti magát veszélynek nem azt mondom, hogy letámadják, de simán elkezdhetik molesztálni, plusz munkahelyen sem hiszem, hogy jó dolog ilyen pólóban lenni. Ha elveszti az állását az kihat a családi életre is.

A másik meg, hogy nem tudom, hogy szegény érti-e, mert simán lehet, hogy nem húzna fel ilyen pólót ha tudná mit jelent. Most komolyan egy 3 éves kisgyerkes anya hord ilyen pólót???

2013. júl. 2. 11:46
 7/12 anonim ***** válasza:
Szerintem kedvesen megkérheted, hogy máskor lehetőleg másik pólót vegyen fel, ha ide jön, mert ez a téma nem kisgyerekeknek való. Persze az ovisok nem tudják elolvasni, mi van odaírva, de akkor is. Remélhetőleg nem haragszik meg miatta.
2013. júl. 2. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Ok köszönöm. Tényleg két oldala van a dolognak, azt hiszem holnap beszélek a főnökkel is erről.
2013. júl. 2. 11:52
 9/12 anonim ***** válasza:

6-os vagyok

Felőlem csináld, de ne csodálkozz ha fogja azt kiveszi a gyereket az óvodából és átviszi másikba, mert Én simán megtenném vagy nem hallgatnék arra amit célzóan felém irányítanál

2013. júl. 2. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Ha a százalék miatt mondod akkor én mindnkinek zöld kezet nyomtam a százalékok nem az én véleményemet jelzik (szerintem felesleges is pontozni én is csak azért teszem, mert ha valaki válaszol, akkor a legkevesebb, hogy értékelem egy zöld pacsival).

Igazából más nem látta a gyerek később jött, mivel az anyuka csak 10-re ment dolgozni. Én sem láttam a pólót sokáig, mert lehajolt a gyerekhez, segített neki, csak akkor láttam amikor már indult. Azért nem fogok szólni, mert nekem nem tetszik a pólója, azt hiszem megkapnám a lecseszést ha beleszólnék ilyen dolgokba. Főleg, hogy nem öltözik amúgy botrányosan. Én csak sajnálom szegény nőt, mert nem vagyok biztos benne, hogy érti miről van szó és így végigmeni az utcán illetve elmenni dolgozni...

2013. júl. 2. 12:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!