Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » 2 napja délután találkoztunk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

2 napja délután találkoztunk és szerintem jól sikerült, csók is elcsattant, mégsem keres. Miért? Kérdezte mikor érek rá legközelebb. A végén azt is megkérdezte, hogy felhívhat e, mondtam hogy persze, aztán megígérte hogy hív.

Figyelt kérdés
Tudom ez a sablon szöveg. Mégis ebbe kapaszkodom, lehet hogy nem kéne?!
2014. jan. 24. 19:27
 1/4 anonim ***** válasza:
By by, baby:D
2014. jan. 24. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
hm..én úgy gondolnám van valaki más is neki...(én ezt tippelném) vagy szimplán átvert és nem jövök be neki...
2014. jan. 24. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Annyi még, hogy a következő találkára a jövő hétben maradtunk, elképzelhető hogy akkor fog keresni? Vagy fel kéne ébrednem..
2014. jan. 24. 20:18
 4/4 anonim ***** válasza:
59%
Ha az én pasimmal randiztál,(lebukott a Drága)akkor még ki van borulva a szakításunk miatt!Sok sikert!
2014. jan. 25. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!