Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Mi a jó taktika ha belém...

Mi a jó taktika ha belém kötnek a cigányok az utcán?

Figyelt kérdés

Új a helyzet nekem, nemrég ideköltözött két cigány család is, kb. 30 fő. Járni szoktak minden fele a környéken, tehát nem működik a "ne menj arra akkor" megoldás. Állandóan beszólnak, pénzt kérnek a telenfonfülkébe vagy mutassam meg nekik a telefonom. Eddig mindig szótlanul odébb álltam, de ilyenkor utánam ordítanak, hogy "mi van kisköcsög süket vagy?", egyszer pedig felém dobtak egy sörösüveget. Félek hogy tettlegesség lehet belőle.

Önvédelem nem megoldás mert csak 5-10-ésevel vannak mindig.


23F


2014. jan. 26. 16:52
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
0%
*Emberi jogokért ne küzdjenek olyanok, akik nem teljesítenek alapvető emberi viselkedéseket és elvárt kulturális szokásokat. Pl. hogy nem szarunk a járda mellé a bokorba* Én is láttam már egy-két Magyar embert műveletlenül viselkedni mégsem bélyegeztem meg az egész nemzetet.
2014. jan. 26. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
100%
Cigányból viszont szinte csak ilyen van, így nyugodtan lehet akár általánosítani is.
2014. jan. 26. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
100%

5ös, akármennyire is bátor, meg jó kiállású, meg erős, meg izmos viperás faszagyerek vagy, arra nem gondoltál, hogy a kérdező a szinte szomszédairól beszél?


Gondolom tudják azt is, hogy hol lakik mivel egymás közelében élnek, és ugye nem örülne senki ha rágyújtanák a házat a kérdezőre.

Így nem érdemes viperát rántogatni, mert a végén még gyakran javíttathatja az újra meg újra betört ablakot a kérdező.

Így hát itt inkább az ész a fontosabb mint az erő meg a vipera, amiben a leírtak alapján te nem nagyon bővelkedsz.

2014. jan. 26. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 Swine Scorpion ***** válasza:
96%
9.-es. Te is biztos olyan agymosott cigányimádó vagy, mint a tanáraim! "Régen a zsidókra, most a cigányokra varrnak mindent". Nem gyanús, hogy Magyarországon a világ minden kissebsége megtalálható, de mégis a szegény, ártatlan cigányoka kenünk mindent? Esetleg valami ok? Talán az, hogy mindig lopnak, csalnak, hazudnak, gyilkolnak, ok nélkül összevernek és erőszakolnak?
2014. jan. 27. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 Swine Scorpion ***** válasza:
92%
Még valami! Minden olyan idióta, aki azt gondolja, hogy a Magyarok a rasszisták: pontosan azért lesznek depisek és öngyilkosok, mert a cigányok olyat tesznek vele! Csak 1 hónapra költözzetek borsodba, és majd meglátjuk mennyire változik a véleményetek!
2014. jan. 27. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 Swine Scorpion ***** válasza:
92%
Szerintem szerezd be ezeket: Sokkoló, Gázpisztoly, Paprikaspré, UZI
2014. jan. 27. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
0%
Nem hazudtolod meg a neved. Aljas vagy mint egy sivatagi skorpió és undoritó mint egy dagonyázó disznó.
2014. jan. 27. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 Swine Scorpion ***** válasza:
95%
Te sem. Üres ott, ahol másnak neuronok vannak.
2014. jan. 27. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
100%

14-es,pont azért írtam hogy ne próbálja ki.

Ha a szomszédja,akkor meg főleg nem ér semmit a ti trükkötök,mert a cigányok eleve már ismerik a gyereket!

Hiába biztatjàtok arra hogy legyen bátor,a cigányok ki fogják nevetni mert tudják hogy eddig csendben félrehúzódott és hirtelen meg bátor lesz?


SWine scorpion-nak igazat adok.Aki nem borsodi azt nem tudja mit élünk át!hisz mindenki tudja hogy itt van a legtöbb cigány!

2014. jan. 27. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim válasza:
100%
ki kell írtani őket.
2014. jan. 30. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!