Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szerintetek, tényleg csinálnak...

Szerintetek, tényleg csinálnak ilyet a cigányok?

Figyelt kérdés

Ezt a hozzászólást egy cikk mellett találtam az interneten.


"Tősgyökeres kerecsendi vagyok! De azt már nem mondja be a HÍR TV (mert nem merik), hogy itt a cigányok nemcsak hogy kilopják az emberek minden dolgait a házakból, kertekből, HANEM már 11 kisgyereket is elraboltak, aztán lefőzték és megették őket! Mindenki tudja, hogy ez történik. A szülők hiába tettek feljelentést, hiába kerestetik a kisgyerekeket. A rendőrség fel se veszi a jegyzőkönyvet, mert Magyarországon a cigányok ellen nem lehet feljelentést tenni,mert akkor azt csukják le a helyszínen, aki a feljelentést meg akarta tenni! Többen látták, érezték az emberhús szagot, ahogy főzték, sütötték az emberhúst a roma pöcegödrökben a romák, a rendőrség ki se ment, mert azt mondták, hogy ez hihetetlen és csak akkor menjenek az emberek ilyeneket jelenteni, ha azt bizonyítani is lehet. De hogy bizonyítsa valaki, ha a rendőrség ki se megy, és nem tesznek semmit? Hogy mondhatják a magyar rendőrök, hogy ezt nem hiszik el, ha ki se mennek megnézni, hogy igaz-e?!"


2014. jan. 14. 22:43
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
84%
fool you are and perfectly manipulated
2014. jan. 14. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 viktorvarga ***** válasza:
100%
azért hivják kanibál cigányoknak őket:)
2014. jan. 14. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 yádenyúl ***** válasza:
46%
Na, én még ilyen rossz indulatú, undorító provokációt még nem hallottam. Ez már több a soknál. Még hogy emberi hús szagot! Te jó isten, honnan tudhatják milyen szaga, csak azt tudja aki szagolta, kóstolta! Nem védem őket, de embereket soha nem ennének. Több fehér ember eszik embert mint akármelyik rassz. Nézzétek mennyi kannibál van Oroszországban, Amerikában stb. Magyarországon még olyat nem bizonyítottak még, hogy cigányok embereket ettek.
2014. jan. 14. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 yádenyúl ***** válasza:
Ergo: A kérdező lehet hogy épp egy kannibál.
2014. jan. 14. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 A kérdező kommentje:
Dehogy vagyok kannibál. :) Csak döbbenetes volt számomra és ezért tettem fel a kérdést.
2014. jan. 14. 23:14
 6/34 yádenyúl ***** válasza:
25%
Szerintem meg jól szórakozol te. Más elfoglaltságod nincsen.
2014. jan. 14. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 A kérdező kommentje:
Nem szórakozok, hanem ledöbbentett. Nem én állítottam ezt az egészet.
2014. jan. 14. 23:16
 8/34 yádenyúl ***** válasza:
18%
És ez nem pusztán egy kérdés, hanem direkt provokáció, lejáratás, olaj a tűzre ugye érted, de hogy mire jó ez esténként nem tudom....
2014. jan. 14. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 yádenyúl ***** válasza:
Figyelj, jól ismerem a cigányokat, tényleg köcsög legtöbbje, de embert azt nem ennének ebge biztos vagyok. És honnan tudod hogy cikk, nem egy provokáció, vagy pletyka aminek semmi valós alapja. ilyet ténynek beállítani szerintem felháborító.
2014. jan. 14. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 A kérdező kommentje:
Ezért kérdeztem, mert nem tudom, nem látok a cikk mögé. Nem akartam provokálni senkit.
2014. jan. 14. 23:24
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!