Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Hangoskodó szomszéd ellen úgy...

Hangoskodó szomszéd ellen úgy érzem minden lehetőségem elfogyott, tanácstalan vagyok, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Szomszédom állandóan hangoskodik éjjel. Az elmúlt évek során számtalanszor kértem rá, legyen tekintettel másokra. Járt kint a rendőrség megszámlálhatatlanul sokszor. Kapott bírságokat, voltunk bíróságon. Minden alkalommal, akár én beszélek vele, akár a hatóság, szabadkozik, sajnálkozik, látom is rajta, hogy őszintén, néhány hónapig nyugalom van, aztán kezdődik előről. Egyre inkább azt gondolom, hogy bár diplomás, valami nem stimmel neki az agyában. Mit tudok még tenni mindezek után?

2014. febr. 5. 12:42
 1/8 anonim ***** válasza:
Mégis mit művel éjjel? Szexel?
2014. febr. 5. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Elköltözni, és ne légy tekintettel erre a sajnálkozásra, lehet hogy megjátsza.Nagyon profin el lehet játszani az ilyeneket.
2014. febr. 5. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Hangoskodik, üvöltözik. Én költözzek el? Mert hülye a szomszéd?
2014. febr. 5. 13:33
 4/8 anonim ***** válasza:
retardált és a putris szomszéd az igen kellemetlen és bosszantó tud lenni, vagy levered vagy rendőrt hívsz más megoldás nincs
2014. febr. 5. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
És kivel ordítozik? Felesége/férje van? Mikor teszi ezt, mit jelent az éjjel?
2014. febr. 5. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Nem indulatból ordítoznak, hanem kizárólag ordítva tudnak beszélgetni, mint akik nagyot hallanak. Aludni nem alszanak, éjfélkor hazaér, elkezdi ordítva kitárgyalni a napját, ez tart hajnali háromig, akkor elalszik, majd fél nyolckor kel, és kezdi a napi ordítva kommunikálást.
2014. febr. 5. 19:31
 7/8 anonim ***** válasza:
Rögzítsd az ordítozását, majd amikor elalszik olyan hajnali 3 felé játszd le párszor olyan hangerőn, amilyenen ő is üvöltözik.
2014. febr. 5. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

"Nem indulatból ordítoznak, hanem kizárólag ordítva tudnak beszélgetni, mint akik nagyot hallanak. "


Akkor mond azt, hogy hangosan beszélnek. Az ordítozás szó nem csak hangerőt jelent.


Így viszont már elég nehéz eldönteni, hogy tényleg a hangerő túlzott vagy pedig te vagy túlérzékeny. Bár nyilván én elfogult vagyok a másik oldalon, mert a mi szomszédunk átdörömböl és káromkodik, ha a suttogásnál hangosan beszélünk 9-10 óra magasságában, miközben ők maguk nem beszélnek éppen halkan (nem mint ha zavarna, csak a kettős mérce).

2014. febr. 9. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!