Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Külföldi magyarokat kérdezem:T...

Külföldi magyarokat kérdezem:Ti milyennek látjátok Magyarországot? (lent)

Figyelt kérdés
Mármint azt mondják hogy csak mi vagyunk ilyen elégedetlenek az itteni helyzettel, meg én nagyon lepukkantnak látom, persze, vannak szép helyek is, de van aki azt mondja hogy szép. Aki esetleg már nem itt született, az hazájának tekinti Mo-t?

2014. febr. 7. 22:02
 1/3 anonim ***** válasza:

Ideiglenesen vagyok itthon rokonlátogatáson.

Én itt születtem de nem tekintem hazámnak.

Vicc ami itt van az biztos, persze Amerikához képest tényleg egy vicc.

Igen lepukkant minden városban,faluban van cigányputri Amerika nagyon jó én szeretem eszemben sincs visszaköltözni ide.

A pénz miatt is igaz diák vagyok még, de itthon a legjobb helyeken is 80 körül keresnek a diákok havonta, amerikában hetente 120-at kapok.

2014. febr. 7. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Lassan 10 eve elek kulfoldon.Magyarorszagot szepnek tartom,es kellemes emlekek kotnek oda, de mar nem tudnam elkepzelni,hogy megint ott eljek.Az evek elteltevel a kulfold lett az itthon szamomra,de a szulohazam mindig Magyarorszag marad.Szepen lassan atvettem az itteni szokasokat,mentalitast,nehez lenne visszaszokni.Az anyagiak miatt is.Egyszeruen mas eletszinvonalhoz szoktam,mint amit valoszinuleg Magyarorszagon biztositani tudnek.

A kerdes masodik felere valaszolva a fiam mar nem tekinti hazajanak Magyarorszagot.Bar valoban nem magyar allampolgar,de beszel magyarul.Ha megkerdezik tole akkor elmondja,hogy en magyar vagyok,de mindig hozzateszi,hogy o es az apukaja pedig nem az.

2014. febr. 8. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
2-es ez mondjuk a gyermek nevelesen mulik.
2014. febr. 9. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!