Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Magyarországon hol van a...

Magyarországon hol van a legkevesebb cigány, és jó az iskola, óvoda és munkahely is akad?

Figyelt kérdés
Oda költözöm!!!
2014. febr. 8. 14:43
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Országos szinten Komárom-Esztergom megyében a legkevesebb, ill. Szombathely környékén. Győr-Moson-Sopron megye is jó. Ezeknek is persze vannak jobb és rosszabb környékei. Győr jó, Sopron jó, Tata jó, Esztergom kilőve, Tatabánxa szintén. Összességében elmondható, hogy a Dunántúl a legjobb, Duna-Tisza köze már necces, kelet a legrosszabb.
2014. febr. 8. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
91%
Solymár, Üröm, Nagykovácsi, Alsógöd, 2. 3. 12. kerület, Dudakeszi... gyere. 40M-ért már van ház.
2014. febr. 8. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
39%

Első:

Sopron egyre rosszabb, mert egyre több cigány költözik ide, és a cigányokon belül is pont az a réteg, aki azért költözött az ország nyugati részére, mert itt több a szabad préda bűnözés terén. 10-11 körüli magasságban elözönlik a szórakozóhelyeket, de nappal sem árt vigyázni velük. Nekem szülővárosom, és nagyon rossz, hogy ebbe az irányba mennek a dolgok, ahol most élek, ott sokkal több a cigány, de csak egy kisebb részével van probléma, így lassan azt kell mondjam, Sopronban sokkal jobban kell tőlük tartani.

2014. febr. 9. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
92%
Komárom-Esztergom megye? :O Hát voltál már Bajnán, Bajóton, Nagysápon, Dorogon, Esztergomban, Tatabányán, Oroszlányban, Kisbéren? :O Amúgy Dél-Dunántúlon is rengeteg roma van (Zala, Baranya, Somogy, Tolna, Vas megye) A legkevesebb Győr-Moson-Sopronban van... Gy-M-S-ban az az átlagos, hogy minden faluban van kb. 4 cigánycsalád és kész, Vas megye, Veszprém, Fejér, Komárom-Esztergomban sokkal több van már.
2014. febr. 9. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%

[link]


Ezek népszámlálási adatok, tehát a ,,nincs roma lakosság"-ot betudhatod egy 5% körülinek, a ,,0,1-2,5%"-ot egy 10%-nak, a ,,2,5-5%"-ot egy 15%-nak, az ,,5-10%"-ot egy 20%-nak a ,,10-20%"-ot egy 30%-nak, és a ,,20% fölöttit " egy többségben romák által lakott településnek.

2014. febr. 9. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Itt is láthatod, hogy az ország minden táján vannak romák, de a legmagasabb az arányuk Észak-Keleten, Dél-Nyugaton és a keleti határ mentén.
2014. febr. 9. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim válasza:
Baranya megye-Liget
2014. febr. 10. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Gy-M-S ben Ivánben és Győrszemerén rengeteg cigány van, de mindenhol egyre több lesz sajnos!
2014. febr. 11. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Direkt írtam, hogy nem Esztergomra és Tbányára gondolok, mert ott tényleg sok van. Amúgy a kérdező nem hinném, hogy Dorogra szeretne költözni ahol semmi munka nincs, akár vannak cigányok akár nem. Amúgy én is K-E-megyei vagyok és kelethez képest itt tényleg kevesebbben vannak. Én tatai vagyok és itt is vannak azért páran, de egyáltalán nem számottevő. Sopronról nem tudtam, hogy becigányosodott :(
2014. febr. 11. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:

Hát ez nagyon elszomorító!!!

Itt keleten már rengetegen vannak és csak szaporodnak :(

2014. febr. 11. 14:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!