Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Mit lehet tenni ha az egyik...

Mit lehet tenni ha az egyik szomszédunk az ajtó elé teszi ki mindig a szemetét, meg a liftbe hagyja és sörösdobozt véres tampont stb is odadobál? Már szóltunk neki de nem normalis mit tegyünk?

Figyelt kérdés
2014. febr. 14. 01:21
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
72%
Szórd ki a szemetét az ajtaja elé.
2014. febr. 14. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Már megtettem átszórta hozzánk így a végén nekem kellett feltakaritani
2014. febr. 14. 01:42
 3/16 anonim ***** válasza:
64%
Bucira kell verni a fejet.
2014. febr. 14. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
27%
Hugyozz a kilincsére, azt nem fogja tudni átdobni.
2014. febr. 14. 05:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim válasza:

Szóljatok a hatóságoknak vagy a polgármesteri hivatalba jelentsétek. Érdeklõdj, hogy ezt hol lehet bejelenteni. Ez így nem normális dolog. Elõttem írtak olyat, hogy "hugyozz a kilincsére", nos szerintem ha ezt megteszed, csak még jobban "bosszút akar álni" és még több problémád lesz vele. A másik meg, hogy akkor te is lesüllyednél az õ szintjére.

Nekünk a szomszéduknak nt f

2014. febr. 14. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim válasza:
20%
* Nekünk is voltak a szomszéddal problémák, jelentettük a hivatalba, kijöttek elbeszélgetni velük, azóta nincs probléma.
2014. febr. 14. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
36%
Egyszerű! Egy ideig hanyagold a témát akár hónapokig is sőt néha te is tedd ki a saját szemeted! Aztán amikor már feledésbe merült a dolog és az ajtaja előtt van a szemete akkor este egy kis ragasztót nyomjál a szemeteszsák alá és reggel majd amikor vinné le akkor jön a meglepi mikor felemeli a szemeteszsákot. Sőt ha tudod hogy pontosan mikor megy reggel akkor a sajátod alá is tegyél ragasztót és nem leszel gyanús. Leszidod előtte azt aki leragasztózta meg háborodj fel hogy milyen nemnormális emberek vannak. Neked is fel kell majd szedned a sajátodat de akkor csak olyat tegyél a zsákba amit könnyű felszedned. Te elsőre megtanulod előtte hogy ha ragasztót kapsz a zsák alá többet nem teszed ki, neki meg addig ragasztózd még meg nem tanulja. Tuti siker csak türelmesnek kell lenned!
2014. febr. 14. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
46%
ÁNTSZ-nél lehet jelenteni.
2014. febr. 14. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
46%
Hatóságoknál lehet jelenteni.ÁNTSZ, rendőrség.Ha ilyen durván szemetel, az szerintem akár valami közegészségügyi szabálysértésnek is megfelelhet és szépen megbüntetik, attól talán elmegy a kedve.Nem tréfa dolog, mert tényleg veszélyes, amit csinál.
2014. febr. 14. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
91%

Csak egyszer borítottam ki a szemetes-zsákjának tartalmát oda szorosan az ő ajtaja elé, amikor jött volna ki az ajtaján, az egész beborult a saját lakásába, az ajtót becsukni sem tudta, amíg fel nem takarította az egészet!

Attól kezdve tudta, hogy mi a rend!

2014. febr. 14. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!