Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Mit csináljak ezekkel?

Mit csináljak ezekkel?

Figyelt kérdés

Nagymamám meghalt még szeptemberben a ház ott áll üresen így anyám adogatja elfelé a cuccokat.De mivel régebbi cuccok vannak ott, ezért már ilyen"modern" emberek nem veszik meg, így a környékbeli barnákkal üzletel(van köztük becsületes, de vigyázni kell velük).Minden jólment eddig.Aztán szombaton lehívott engem is mert elvileg az egyik üzlettárs akinek már több cuccot is eladtunk jött volna az ágyért.Anyám engem is lehívott hogy vigyázzak nehoogy elvigyenek valamit.Aztmondta a fuvaros is jön nemsokára.Hát vártunk vagy félórát közben ők a kis limlom vasdarabokat innen is onnan is összeszedegeték.Mikor már nem volt semmi amit elvittek volna mondták hogy elindulnak haza aztán majd visszajönnek szólnak hogy itt a fuvaros mehetünk le..Hát persze nem jöttek vissza, csak a kis vas kellett nekik..(Egyébként én már az első 15perc után rájöttem hogy csak avas miatt jöttek, de anyám nem hitt nekem)..Most pedig jött szólni hogy már a fuvarosa lent várja mamám háza előtt anyámat..Kiabált , pont aludtam ajtó bevolt zárva nem vettem észre.Majd hallottam hogy nyílik a hátsó kapu(vaskapu szoval elég nagyot szól)felébredtem.Kinézek és látom hogy az ott a hátsóudvaron szépen nézelődik és szedeget összefelé ezt azt...Megkérdezem túle hogy mit csinál itt?És akkor ilyen ártatlan arccal 'Jájj árányos kisfiam hát ányukád még nincs itthon?Gontoltam nézelődök kicsit'.Mondtam neki hogy még fél5-ig dolgozik és gyorsan takarodjon el az udvarról mert a kutyát ráengedem.(már közbe odajött hozzám a kutya és csak a nyakörvét kellet volna elengednem és bedarálja a cigót).Aztmondja jólvan.Kiment és azóta itt járkál előttünk az utcán nézi a házat, meg h anyám mikor jön, meg néha bejön szolni hogy itthon van e már..

Már kimentem neki szólni, hogy ne járkáljon már hanem Takarodjon haza , majd visszajön 5óra körül..,de nem hallgat rám.De idegesít ahogy nézi a házat, mintha lopni akarna..Már ott tartok hogy kiviszem a kutyát meg a botomat(karatézok és néha botokkal tanulunk ilyen mozgásformákat) azt elzavarom.

Hogyan küldjem haza?Már elvileg volt lopós ügye, meg az arcáról lehet látni hogy nem a becsületes fajta..Illetve hogyan vegyem rá anyámat hogy ne üzleteljen ezekkel?

Köszönöm aki végigolvassa, és válaszol :)



2014. febr. 18. 16:08
 1/2 anonim ***** válasza:
Hívd ki a rendőrt, hogy valami gyanús alak valszeg épp betörni készül hozzátok.
2014. febr. 18. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

De kemény xd

Amúgy ki akarja rabolni a házat. Anyukád nem hiszi el? Nem gyanus neki, hogy egy cigó, bemegy az udvarotokba, járkál, nézegeti a házat? A kutyát tényleg rá kéne uszítani.

2014. febr. 18. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!