Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Csecsemő és kisgyermeknevelő...

Csecsemő és kisgyermeknevelő szakra szeretnék járni egyetemen, mik az elvárások, láttam kell hangszerjáték, dráma és bábjáték, ezekkel még sohasem foglalkoztam. Mekkora az elvárás? Tapasztalatokat kérek.

Figyelt kérdés
2014. jan. 24. 09:25
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
2014. jan. 24. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Szia! Lakótársam jár arra a szakra. Ha egyszer bejutsz, akkor könnyen fog menni! Végigbulizta és -itta a félévet, vizsgára meg bement másnaposan, alvás nélkül és átment! Hidd el, csak a vizsga előtti nap tanult. Szóval csak bejutni macerás!!!
2014. jan. 24. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
köszönöm! igen gondoltam hogy nem valami megerőltető ez a szak
2014. jan. 24. 20:17
 4/12 A kérdező kommentje:
és ő melyik változatát csinálta? a felsőoktatási szakképzést,vagy a diplomás alapszakot?- mester képzést csinált?
2014. jan. 24. 20:27
 5/12 anonim ***** válasza:
Diplomás alapszakot. Legalábbis harmadéves, sztem a felsőoktatási szakképzés nem több éves. Meg nagyon büszke rá, hogy ő "egyetemista".
2014. jan. 24. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
kézműveskedést tanul, elég magas szinten, batikolást, szövést, jogot, szociológiát, művelődéstörténelmet, pedagógiát meg ilyeneket.
2014. jan. 24. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
nem lehet túl kemény, mert kb. január 16-án közölte, hogy szilveszter óta egy józan estéje sem volt.
2014. jan. 24. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
és szerintetek fog menni nekem a hangszerjáték,meg báb,vagy drámajáték?( gimibe járok ,most a félévim átlaga 4,45 lett) ...valahogy ezek csak kiskoromban álltak közel hozzám,mindig színésznő akartam lenni :D de most valahogy a biológia felé húz a szívem. meg érdekel ez a szak viszont ettől a tantárgyaktól tartok kicsit,egyik ismerősömnek furulyázni kellett megtanulnia a semmiből :D
2014. jan. 25. 18:41
 9/12 anonim ***** válasza:
anyukám kisgyermeknevelő gondozó 30 éve, szép hivatás, ezektől a tantárgyaktól meg ne félj,nem vészesek abszólút.Mondjuk szerintem egy szociálpedagógia szak többet ér, mondjuk ezt a kisgyereknevelői gondozóit okj-sként mellette meg a szocped
2014. jan. 27. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
és mennyire keres jól ez a szakma?
2014. jan. 28. 19:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!