Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Szeretsz ott élni ahol jelenle...

Szeretsz ott élni ahol jelenleg laksz?

Figyelt kérdés
Ha igen, esetleg nem akkor miért?

2014. febr. 18. 17:32
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Szeretek. Feltéve ha a kérdésedet a településre érted vagy konkrétan azt a helyet ahol lakik aki válaszol a kérdésedre (jelen esetben én).

Egy dolog az ami nem tetszik, a jópár irigy, mindent tudni akaró elemek, meg pár másmilyen nem szimpatikusak, de összességében jól elvagyok.

2014. febr. 18. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Sok a cigány, nem szeretek itt élni.
2014. febr. 18. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Máshol lakok, mint a bejelentett lakhelyem. A bejelentetten nagyon szeretek lakni, a jelenlegin finoman szólva utálok.
2014. febr. 18. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Gyűlölök. Mindig is itt éltem, de az infrastruktúra = a 0-val. Busz csak munkanapokon közlekedik, az is csak napi 3x és csak a legközelebbi faluba megy, ahhoz hogy betudjak menni a városba át kell szállnom egy másik buszra. Víz és gáz szolgáltatás nincsen, van egy kutunk melyből eddig iható víz folyt, de bedöglött és csak éppen, hogy csordogál a csapokból a víz, a villanybojlerba nem elég a nyomás, ezért palackos gáztűzhelyen kell melegíteni és így havonta 2 palack gáz is elmegy ami 11000 ft. Vezetékes telefon nincsen és sose volt, mobiltelefonon is csak egyetlen egy szolgáltatónak van térereje ez pedig a T-Mobile. Internet az még rosszabb, ami éppen, hogy működik az szintén a T-Mobile, de 3G lefedettség nincsen, 9-12%-os jel van úgy, hogy több dobozt egymásra téve annak a tetején van a modem, máshol 0, így is szaggat a net, letöltési sebesség se túl nagy. Ami választható lenne az az EDGE, de az meg annyira retek, hogy azt internetnek nevezni bűn lenne. Se mikro net, se vezetékes internet nem érhető el itt. Alternatíva a műholdas internet, de az meg nevetségesen drága. Távhő sincsen, egyetlen fűtési mód a fatüzelés. Nagyjából ennyi, gyűlölök itt élni és terveim között szerepel, hogy amint lehet, lelépek innen.
2014. febr. 19. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Tanyasoron lakunk,Csongrád megyében,imádom.

Kisvároshoz közel van,7-8 km;úthoz,buszmegállóhoz is.A buszjárat is jó(óránként,hétvégén egy kicsit ritkább,de akkor nem is megyünk sehova szinte)

Egy nagyobb város 18-20 km,ott már tényleg minden megvan(tesco,lidl,rossmann stb)

Télen-nyáron jók az utak,posta házhoz jár minden nap,ha van valami,akár egy reklámújság..

Net mobilnet van(nincs pénz jobbra egyenlőre) de legalább működik :-)

Tv is rendesen üzemel,a tányéros fajta.

Kábel net,telefon tőlünk 500 méterre,de nem éri meg ide hozatni.

Ház is szép,összkomfortos,központi fűtéssel,szép fürdőszobával.A kertet parkosítjuk.Víz automata hidroforral van,arról megy a mosógép és mosogatógép is,meleg víz villany bojlerrel van.

Főzés beépített gázlappal+ villanysütő;ez is remek,így szerettem volna.

Ha nyernék a lottón,akkor sem hiszem,hogy elköltöznék,max. a tetőteret építtetném be,hogy felfelé is nagy legyen a ház. :-)

2014. febr. 24. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Utolsó:


Véletlenül nem Maroslele-Hódmezővásárhely között laksz?


Am. én is Csongrád megyei vagyok.

2014. febr. 24. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Nem,Kistelek mellett lakunk.De köszi kérdésed :-)

Maroslelén azért nem vettünk házat,mert onnan nem volt jó a buszjárat(legalábbis akkor még elég gáz volt pár éve)

Volt még pár "lehetetlen" település,amit megnéztünk (pl Csengele,szép kis falu,nagyon tetszett,ott a faluban is tudtunk volna házat venni,de onnan se tudtunk volna dolgozni járni,mert pl vasárnap az első busz fél 8 körül indul)

Vagy néztünk még Ásotthalom felé is,arra meg drágák voltak a tanyák is,mert sok föld volt hozzá,ami nekünk nem kellett,mert nem akartunk földdel foglalkozni.Röviden ennyi :-)

2014. febr. 24. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

"Net mobilnet van(nincs pénz jobbra egyenlőre) de legalább működik :-)"


Mikrós nincs? Nekünk az van külterületen, nem drágább mint a mobilnet és a korlátlansága miatt 100x többet ér!

2014. febr. 24. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

7-es!:


Azóta se sokkal jobb a helyzet, mert ugyan az autópályán jár busz Szegedre, de csak napi 5x, hètvègèn meg 1x-se. Èn onnan lakok 10 km-re, oda jártam be ès onnan busszal Szegedre, de nagyon sokszor az óráim úgy vannak, hogy èpp nincs busz olyankor ès sokszor kellett Hódmezövásárhelynek kerülni, ezèrt kènytelen vagyok autóval bejárni, ahhoz szerencse van feljáró a Rákóczi telepnèl, így közel is van, gyorsan beèrek, nagy hátrány, hogy drága. Ami helyböl megy busz az meg mèg gázabb, mint a Maroslelei, senki nem tudja használni.


8-as!:

Mi a mikro netet próbáltuk, de mi hozzánk azt se tudták bekötni :/

2014. febr. 25. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

A Csongrád megyei vagyok:

Lehetne,de 20.000-ért kötik be a mikrós netet.Annyit most nem áldoznánk rá.A kábelos net(invitel kábel) sincs messze,-párszáz méterre- de azt sem éri meg,mert a mobilnet,amire nekünk kell,arra jó(böngészés,levelezés).

Ha esetleg külföldre költözik valamelyik rokon és webkamera kell,akkor fogunk költeni erre a dologra.Lehetőség lenne,de most nekünk jelen pillanatban nem ér annyit.

2014. febr. 25. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!