Kezdőoldal » Ételek, italok » Konyhai praktikák » Anyám minden reggel zöldteával...

Anyám minden reggel zöldteával ébreszt. Miért csinálja ezt? (Részletek lent. )

Figyelt kérdés
Amikor megiszom a teát, egyből úgy érzem hogy pillanatok választanak el tőle hogy lefossam a lábszáramat! Meg is kérdeztem tőle hogy miért ad mindig ilyen teát, azt mondta hogy mert ettől lehet kakilni. Miért akarja azt hogy összeszarjam magamat? :S
2013. júl. 25. 23:11
1 2
 1/19 anonim válasza:
100%
Ezt hívják anyai gondoskodásnak. Örülj neki, hogy még az emésztő rendszered is tisztán tartja, vagy csak mert azt hiszi szorulásod van.
2013. júl. 25. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
Azért mert a napi egyszeri kakkantás egészséges. Persze a lábszáradon kellemetlen, de édesanyád gondolja hogy vagy annyira önálló és kifáradsz a mosdóba.
2013. júl. 25. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 tetro ***** válasza:
100%
A zöld teának normál esetben nincs ilyen hatása. Vagy te vagy rá túl érzékeny, vagy anyád nem azt adja, amit mond.
2013. júl. 25. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim válasza:
100%
Lehet patkánymérget adott xd
2013. júl. 26. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
És ha megkérdeznéd tőle?
2013. júl. 26. 02:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
Én is zöldteát iszom, és nincs ilyen hatása.
2013. júl. 26. 04:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
Biztos jó dolog ez? Márminthogy x idő után nem fog hozzászokni a szervezete, hogy csak teával sikerül produkálni? Mármint nem az az egészséges ha minden reggel bármi segítség nélkül megyünk wcre?
2013. júl. 26. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
Én az egyetemen 1-1 éjszakai tanulás alatt több liter zöldteát is megittam, nincs hashajtó hatása...
2013. júl. 26. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim válasza:

Reggel a meleg folyadéktól beindulnak a béltevékenységek(?)

Legyen az meleg víz, meleg tea, kávé vagy akármi.

Én kávét szoktam reggel inni, attól beindul a cuccos rendesen... :D de anélkül is megy, mielőtt valaki megszólna :D

2013. júl. 26. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
A zöld tea nem okoz fosást tényleg, lehet, hogy pszichológiai oka van! Rágondolsz, hogy fel kell kelned, menned kell munkába vagy suliba vagy nem tom milyen statúrába vagy éppen, s oszt ettől jön rád a foshatnék. Vagy a gondolat, hogy meg kell innod egy vájling zöld teát, amit utálsz, na attól szintén foshatsz.
2013. júl. 26. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!