Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » A szomszédom három napja...

A szomszédom három napja minden éjjel porszívóz, mit csináljak vele?

Figyelt kérdés
Nappal is többször, de éjjel zavar igazán, amikor arra ébredek, hogy odaát vagy egy percig duhog a porszívó. Végre megörültem, hogy mostanában nem ordít náluk fél éjszaka a gyerek, erre éjszaka kétszer-háromszor is nekiáll porszívózni... Gondoltam, hogy bedobok neki egy levelet a postaládába, mert ha szóban próbálom, esetleg nem állok jót magamért. Mit tanácsolnátok?
2014. febr. 21. 23:05
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
95%
Valószínűleg beteg a gyerek, náthás, és az orrából szívja le a váladékot a porszívó segítségével. Hidd el, ez nekik sokkal kellemetlenebb. :(
2014. febr. 21. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
97%
Én is az orrszívásra gondoltam. Nyilván nem viccből nyomatják éjjel többször is a porszívót, főleg kisgyerek mellett...
2014. febr. 21. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 A kérdező kommentje:
Porszívóval a gyerek orrát? Egy kis babáét? Úristen, emberek ezek???
2014. febr. 21. 23:14
 4/29 anonim ***** válasza:
91%
Na most vertem a fejemet a falba.
2014. febr. 21. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
95%

Jézusom....

Van egy orrszi-porszi nevű műanyag kis szerkezet, amit a porszívó csövére kell helyezni, és így leszívható az orrváladék. Nagyon remek módszer, a legjobb, és elengedhetetlen, hiszen egy baba még nem tudja kifújni az orrát.

[link]

2014. febr. 21. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
83%
Ezek szerint nincs gyereked...hidd el, nem a porszívó csövét cuppantják rá a kicsi orrára... :-D Van ehhez egy ilyen eszköz: [link] légy egy kis türelemmel, hidd el, nekik sem buli éjjel fent lenni egy beteg gyerekkel...és a picibaba nem tudja kifújni az orrát, mint Te, neki létszükség hogy szívják. No, de majd ha neked is lesz gyereked, már tudni fogod, mit kezdj a babáddal :-)
2014. febr. 21. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
87%
Én is porszívóztam a gyerek orrát éjjel is, ha szükség volt rá... (3 éves koráig). Nyugi, nem szórakozásból csinálja a szomszédod.
2014. febr. 21. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
62%

"Porszívóval a gyerek orrát? Egy kis babáét? Úristen, emberek ezek???" a te orrodat is azzal szívták, mint ahogyan mindannyiunkét ;)


http://www.youtube.com/watch?v=DqIGeAbVfGw

2014. febr. 21. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
87%
Hát azért mindannyiunkét nem valószínű.. pld. anyám is nagyon meglepődött, mikor először látta, hogy az unokája orrát mivel akarom tisztítani. :D :D Vagy tíz percig sápítozott, mire elmagyaráztam neki, hogy ez egy bevett szokás baba-körökben, és nem akarok neki semmi rosszat :)
2014. febr. 21. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
34%
Egyébként ez mind csak feltételezés.
2014. febr. 21. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!