Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Az éjjel az exemmel álmodtam,...

Az éjjel az exemmel álmodtam, pedig férjnél vagyok. Mással is történt már ilyen?

Figyelt kérdés

Konkrétan szexeltünk az egyik exemmel, pedig érdekes, nem is ő volt az utolsó párom a férjem előtt, nem is volt olyan komoly, gyerekszerelem, de mondjuk nagyon szerettem. Én szakítottam vele és ő nagyon sokáig ki akart volna békülni, de én nem akartam.

Most meg ezt álmodom és az az igazság, hogy álmomban nagyon jó volt, úgy éreztem, hogy vele akarok lenni.

Mi a fenét jelent ez?


2014. jan. 22. 09:13
 1/9 anonim ***** válasza:

Mindenkivel előfordul, hogy álmában a múltjából előkerül valaki. Azonban ennek pont akkora jelentősége van csupán, amekkorát tulajdonítasz neki.

Én is sokszor álmodtam volt párommal, de nem vittem át a valóságba.

2014. jan. 22. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Bárkivel előfordulhat, hisz az álmainkat irányítani nem tudjuk. Jelenteni nem jelent semmit, csak akkor ha foglalkozol vele.
2014. jan. 22. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

"Most meg ezt álmodom és az az igazság, hogy álmomban nagyon jó volt, úgy éreztem, hogy vele akarok lenni.

Mi a fenét jelent ez?"


Ez pont azt jelenti, amiért a kérdést feltetted...

gondolom most vetítesz egyet a csodásan működő párkapcsolatodról, de ha tényleg olyan csodásan működne, akkor egy ilyen álmommal másnap már nem foglalkoznál, hiszen az álmok csak álmok!

Téged meg beindított!

2014. jan. 22. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nos, a világon semmit nem jelent. Nekem vagy tíz eve, ha erotikus álmom van, mindig ugyanaz a pasi a partnerem benne - a mókás az, hogy egyáltalán nem vonzódtam soha hozza, sot, férfiként kifejezetten unszimpatikus. Az álmok semmit nem jelentenek,
2014. jan. 22. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ez azt jelenti, hogy képes vagy egy lényegtelen álomból problémát csinálni.
2014. jan. 22. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Szerintem az álmok nem jelentenek semmit. Én Pierce Brosnannel álmodtam egyszer, és nagyon jó volt. Akkor ez jelentene valamit?? Vicces, hogy a férjem pár évvel később összefutott vele egy hajón. Közös fotót nem engedett készíteni, de van autogram tőle:)
2014. jan. 22. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Én is pont a volt párommal álmodtam. Érdekes, mert nem vagyunk jóban, és a mostani párommal minden jól működik. Rossz álom volt , mert a kapcsolatunk vége felé járó veszekedések, fenyegetések szerepeltek az álmomban.
2014. jan. 22. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Mindenkivel előfordul. Volt olyan hogy egy héten a hét minden napján, a legútóbb meg 1 teljes hónap minden napján vele álmodtam.
2014. jan. 22. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
ja még az álmaimba is be pofátlonkodik,szerencsére ritkán de akkor elcurja a napomat is
2014. jan. 22. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!