Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Jól tettem, hogy figyelmeztettem?

Jól tettem, hogy figyelmeztettem?

Figyelt kérdés

Arról van szó,hogy 3 hete kapom a segítséget egy 27 éves csajtól(érettségizni fogok talán..),szóval én 18 éves lány vagyok.Na és ugye ezeken az órákon néha beszédbe is elegyedünk,és most már a 3.ilyen óra volt,amikor kb 5-10 perc azzal ment el,hogy beszélgetünk.Mindez nem gáz,csak az a baj,hogy szegény nőt mindenki kibeszéli a faluba,aki ismeri.Ez azért történik,mert ebben a faluban mindenki irigy,ebben a faluban durvább a helyzet,mint az összes többi faluban(eddigi tapasztalat és elmondás alapján).Na,de viszont nagyon sajnálom ezt a csajt,és segíteni akarok neki,hogy kinyíljon a szeme.Lehet,hogy nem egy 18 éves dolga az,hogy segítsen kinyitni egy felnőtt,27 éves nőnek a szemét,de azt hiszem,hogy muszáj lesz.Mondtam neki,hogy én senkinek semmit nem mondok,de nekem anyukám beszámolt kb.mindenről még az első korrepes alkalom után.És kiderült,hogy anyámnak a csaj szomszédja mondott el mindent.Mivel a csaj szomszédja meg anyám munkatársak a falusi melóhelyen.

Na,és innentől kezdve ezt elmondtam a csajnak,hogy majd minden reggel a buszmegbe felnyitom a szemét(ugyanis a kibeszélős nő anyja ugyanazzal a busszal jár,mint én,meg a korrepes csaj)..úgyhogy reggel vagy nekiugrok az anyjának is(az is nagypofájú,éreztem én,hogy valami annál sincs rendbe),vagy én nem tudom mit csinálok,de komolyan mondom..


És az a baj,hogy nem írt vissza a csaj semmit.


2014. márc. 18. 20:52
 1/4 anonim ***** válasza:
45%

Most mi van?

Miért beszelik ki?

És mire kell figyelmeztetni?



Hidd el én 27 vagyok, ugyannyira félre lehet vezetni az embert ha jóhiszemű, mint fiatalon, ha kiscit nehezebbenis, de félre lehet...

Tehát nem kell azt érezned, hogy" jajj én 18 évesen kell elnyissam egy fenőtt 27 évesnek a szemét..:)"


Viszont én speciel öripülnék, ha hülyének néznek,amit nem veszek észre, akkor lenne aki figyelmeztet..

Bár nem tudom meg mindig miről van szó, mert elég zagyva a leírás

2014. márc. 18. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
50%

Plusz azért ne hidd hogy te vagy a nagy ász..

Hogy majd te a beszélős nő anyjaal is összeakaszkodsz (lehet az anya nem is tudja milyen a lánya..plusz 18 évesen azért nem kel pattogni, később sem,mmert abból nem csak te de a lány is rossszul jön ki.


Tegyük hozzá, hogy te is kerversz, és a te anyádat sem kell félteni

2014. márc. 18. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
45%
Csak én nem értek ebből egy szót sem?
2014. márc. 18. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

1.Én nem keverek semmit,csak egy normális nőnek akartam felnyitni a szemét.

2.Nem arról van itt a szó,hogy nagy ásznak érzem magam,mert most az ellentettjének érzem magam:úgy érzem,hogy talán ennyit sem kellett volna mondanom.

3.Én fázok rá,ha bármit is mondanék anyámnak.

4.Tudom,hogy milyen anyám(befolyásolásra ilyen).

5.Anyám csak nekem adta tovább a dolgokat,a többit meg úgyis kb.az egész falu tudja,csak sokakat nem érdekel.

2014. márc. 18. 21:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!