Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Észrevettem, h nagynéném...

Észrevettem, h nagynéném letiltott fb. n a chatről. Semmi rosszat nem tettem, akkor miért?

Figyelt kérdés

Most láttam meg, mert a testvérem mondta, h fenn vn fb-n, ami nagyon ritka, és akkor sem szoktam nagyon zavarni. És most láttam, h a tesómnál be van jelentkezve, nálam pedig nem. Visszaléptem a tesóméba, és ott volt. Tegnapelőtt találkozta vele, és mondta h chatelni szokott a volt barátnőmmel (tavaj összevesztünk) de azt nem mondta, h mi a téma. Nem mint ha sok közöm lenne hozzá, de mivel a régi barátnőm nem változtatta meg a jelszavát, így beléptem az ő fb. fiókjába. (Nem hittem volna, h nem változtatta meg a jelszavát, így a végén kíváncsiság vezérelt és megnéztem, h mit irosgatnak. A legnagyobb döbbenetemre semmi üzenet nem volt ott. A volt bnőm vagy gondosan törölte az üziket, vagy nem is beszélnek. Nem tudom. De azt nem értem, hogy miért vagyok letiltva a chatjén a nagynénémnek. Soha nem zavartam még (legalábbis mikor megkérdezem, h zavarok e azt feleli h nem) ugyhogy totál nem értem. Most mit csináljak? Nagyon zavar..

És tudom.. nem kell oltogatni azért h beléptem a volt bnőm fb.-jébe. Tudom h hiba volt.


2013. dec. 28. 21:09
1 2
 1/12 anonim válasza:
83%

Mi lenne, ha leszakadnál Facebookról, és megbeszélnéd, vagy megkérdeznéd a valóságban, hogy mi a probléma, történt-e valami?


Nagyon Facebook központúak a mai fiatalok, kicsit ki kéne mozdulni a virtuális világból, és a valóságban építeni, rendezni a dolgokat.

2013. dec. 28. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
25%
A Face az egy virtuális x@r.
2013. dec. 28. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
83%

"Nem hittem volna, h nem változtatta meg a jelszavát, így a végén kíváncsiság vezérelt és megnéztem, h mit irosgatnak"


Igazi féltékeny feleség tipus vagy. Véletlenül minden nap megnézi a férje kabátját, nincs e rajt idegen női szőr, meg átnézi a telefonját is véletlenül, ha már kileste a jelszavát, aztán itt nyivákol, hogy vajjon miért, vajjon miért történz mindez?

2013. dec. 28. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Egyszerű... nincs kedve hozzád, lehet, hogy fárasztod. Az egy dolog, hogy azt mondja, nem zavarod.. majd biztos bevallja, mi? Nem oltogatásképp írom, de az, hogy belépsz több ember facebookjára egy ilyen hülyeség miatt, arra utal, hogy paranoiás, féltékeny típusú ember vagy. Akinek ilyen a személyisége, 99% ban fárasztó szokott lenni, még akkor is, ha teljesen másról beszél. El tudom képzelni, hogy a régi barátnőddel is valami hasonló probléma miatt vesztetek össze. Az a legjobb, ha megpróbálod leküzdeni ezeket az érzéseket és inkább lesz@rod az embereket, mint hogy ennyire komolyan veszed őket. Lehet, hogy rosszindulatúnak tartasz majd, de tévedsz, ez csak építő jellegű kritika.
2013. dec. 28. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Nekem egy kivételével az összes (380) ismerősöm le van tiltva a chaten. Volt hogy egyszerre 8-9-en kérdeztek rám, hogy nem zavarnak-e? De zavartak.. de mégsem mondhattam hogy de igen zavartok... Az az egy azért nincs letiltva, mert ő még az életben nem írt rám soha egy sort se, és nem is fog :D
2013. dec. 28. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
51%
Annyira elmondhatatlanul gáz hogy fb függők vagyok, szupergáz. get a life.
2013. dec. 28. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:
2013. dec. 28. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Beszéld meg vele.


Az is lehet, hogy véletlen tiltott le.

2013. dec. 28. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
71%
Mi jogon nézegetsz bele a VOLT barátnőd fb-jébe?!Mi közöd van neked hozzá?!Semmi!Akkor meg,magán ügyük h mit beszéltek vagy mit nem!
2013. dec. 28. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
36%

A fb-ot kegyetlen nagy baromságnak tartom. Súlyosan károsítja az ember rokoni és baráti kapcsolatait.

Fölösleges sértődéseket okoz.

Olyan információk dőln ek az emberre, amelyek nem is érdeklik.

Amellett pedig azt várják a legtöbben, hogy ha odapötyögnek valamit, akkor arra azonnal mindenki reagáljon valamit.


Néhány hónapig voltam fönt, csak ritkán néztem be oda, de aztán rájöttem, hogy totál fölösleges bejelölgetni az ismerőseimet.

Mi a jó fenének?

Aki kíváncsi rám, az majd felhív, találkozni akar velem és személyesen beszélgetni.

És oda-vissza.


Töröltem magam.

Vagyis azt hittem, hogy töröltem, de valahol olvastam, hogy nem lehet magad onnan törölni, ha már egyszer regisztráltál.


A helyedben kiszállnék onnan, s kizárólag személyes kapcsolatot tartanék.


Aki pedig személyesen nem kíváncsi rám, az virtuálisan se legyen.

2013. dec. 29. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!