Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Hogyan szívassam a lakótársam?

Hogyan szívassam a lakótársam?

Figyelt kérdés

Most nem lényeg, hogy pontosan miket csinál, a lényeg, hogy megérdemli a szívatást :D

Költözni még nem tudunk egyelőre szerződés miatt.

Mivel nagyon irritáló és amúgy is egy igénytelen p.cs, aki nem takarít, csak összeszarja a wc-t és úgy hagyja, kutakodik a cuccaink között és ingyenélő...neki nem kell fizetni, mert a tulaj tesója, aki azt hiszi, hogy ő nagyban keresi a munkát, közben meg egész nap itt van, sörözik, borozik, gépezik, mikor hozzák be neki a kaját a falujukból és mikor mondta neki az anyja, hogy venni kéne tisztítószert, még neki állt feljebb, hogy akkor adjon pénzt, mert neki nincs. :D

A lényeg, hogy egyszerűen egy szánalmas k.csög, egyszerűen agyon kéne csapni (persze nem komolyan mondom, de néha annyira felidegesít)


Tehát kedves szívatós gyk-s társak, légyszi adjatok ötleteket! :D Eddig azt csináltam, hogy üveggyapottal beszórtam a törölközőjét, meg a cuccait, amit a közös helységekben széthagyott. A másik meg csak annyi, hogy tegnap 2 is fürdött tök hosszú ideig, már elaudtam várakozás közben, mire indultam hogy na végre nincs benn, újra bement -.- na végre bejutottam, fürdök, aztán mivel a párom bejött, azt hitte én jöttem ki, és ott mászkált már. Na én meg direkt ott ültem még 20 percig.Hogy annak mennyi baja volt amíg nem tudott bemenni :D sóhajtozott, krákogott...

Amúgy pasiról van szó.

Légyszi ne csesszetek le, ötleteket várok.

ennek a szó nem ér semmit, azt ne írjátok, hogy üljünk le.


2014. márc. 20. 10:13
 1/9 anonim ***** válasza:
Azt úgyis tapasztalhattad hogy mik a gyenge pontjai. Mik azok amiket nem szeret. Azt kell fokozni. Nekem is volt hülye szomszédom, aki tévé bömböltetett éjjelente. Aztán én meg kalapáccsal döngettem a betonfalat. Hogy meddig? Hát amíg vissza nem húzta beleit a tanyára a disznói közé. Nem vicc.
2014. márc. 20. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

A kajalenyulast egyszeru: hashajtot bele.


A csaladjan beluli anyagiak rendezese viszont nem tartozik rad. Ha a csaladja penzeli, max irigykedni tudsz, beleszolni nem.

2014. márc. 20. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
76%
Egyszer egy koleszban meg egyik szobatársam volt folyton afféle piszkálós típus. Tudtam hogy úgy szokott az ágyába feküdni hogy magasból beleugrik. Ezért amikor fürdött, a szekrényajtót gondosan az ágyába tettem hogy ne vegye észre. Majd jön ki a fürdőből a szokásos bökölődéseivel. Majd vártam a szokásos ágyba ugrását. Így is történt. Istenien zuhant. Majd fapofával csak ennyit mondtam: Nem ütlek meg, üsd meg magad! Attól kezdve nincs ember aki ajtót ne nyitna nekem udvariasságból amiért a hulladékokat móresre tanítottam.
2014. márc. 20. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Ha mondjuk festéket öntenél a tusfürdős flakonba?

Milyen szerződésed van, hogy nem bírsz felmondani? minden szerződést fel lehet bontani. Én elköltöznék, amilyen gyorsan csak tudok.

2014. márc. 20. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
86%
Az 1. vagyok ismét. Egyszer a tévét éjjel bömböltető szomszédom villanyóráját is lekapcsoltam. Aztán a hülye hájas klimaxos nő egy szál bugyiban ment ki a társasházi folyosóra hogy visszakapcsolja. Ráadásul kulcsot nem vitt magával és a lakása ajtaját bevágta a szél. A hülye meg kint ragadt bugyiban a közös folyosón. Na ekkor röhögtem nagyot a lakásomban, mert azért sem szereltem meg az ajtaját hogy bemehessen. Egyik szomszédja szerelte meg neki, de elmondása szerint lassan, hogy minél többen láthassák azt az agyamentet.
2014. márc. 20. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
81%
Amikor éppen tusol, hirtelen elzárod neki a meleg vizet. Biztosan el lehet kívül is. A hirtelen jött hideg víz egészséges. :))
2014. márc. 20. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
10%
Szerintem valószínűleg semmi baj nincsen a lakótárssal, inkább a kérdezővel van a baj, ez egyértelműen kiderül abból, hogy nagyrészt olyan dolgokért fikázza itt a kérdésben, amihez neki semmi köze. De ha feltételezzük, hogy tévedek, akkor miért akar ilyen aljas módszerekhez folyamodni ahelyett, hogy egyenesen elküldje a francba az illetőt?
2014. márc. 20. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

#3-as, ez hatalmas :D

Eszembe jutott róla ez a videó, szintén koleszosok:


http://www.youtube.com/watch?v=OJj1Sa8YL6U


Még a kérdezőnek is adhat ötleteket :D

2014. márc. 21. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Juj, láttam már ezt a videót, jó :D

Mondjuk nekem olyan kell, hogy ne legyen ilyen egyértelmű, hogy én voltam :D


De a vízcsapos ötlet HATALMAS!!! :D Tökéletes lesz, a wc-ben vannak a főcsapok, az ajtó nem záródik jól, tehát ha nincs benn senki, akkor belehet osonni csendben :D Jövő héten kipróbálom, és megírom az eredményt :D

Köszönöm mindenkinek az ötleteket és a válaszokat! :)

2014. márc. 22. 11:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!