Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Félek a munkásoktól! Mindig...

Félek a munkásoktól! Mindig gyanúsan figyelnek mikor megyek el/jövök haza. Lehet meg akarnak verni, vagy betörni?

Figyelt kérdés

Éptik a szomszéd telken a házat, Mikor megyek el a 6-7 munkásból 4-5 mindig megáll a melóval és bámul!

Nekik a munkával kellene elleniük, nem engem figyelgetniük! Szerintem meg akarnak verni, vagy betörni!


Rájuk hívhatom a rendőrséget, hogy ijedjenek meg?

Egyedül nem tudom befenyíteni őket!

Komoly kérdés! Fura, hogy 4-5 melós engem figyelget!

17/F



2014. márc. 23. 17:24
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Rájuk hívod a rendőrséget addig oké, és ha azok megmondják hogy bejelentést kaptunk a szomszédból bla bla...

A dolgozók mindig figyelgetnek, engem is néztek már kőművesek, végén kiderült nem is ide valósiak lehettek mert busz hozta őket reggel a helyszínre.

2014. márc. 23. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Istenem, mekkora egy szerencsétlen vagy! Csak néznek, a munkásoknak ez szokásuk. És mégis milyen okból hívnád rájuk a rendőröket? "Hát de főtörzs, NÉZNEK! Rám néznek, jöjjenek ki azonnal!!!" A rendőr is nézne. Ja, téged, hülyének.
2014. márc. 23. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Inkább pszichológust keress fel.
2014. márc. 23. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Neked ássák a gödröt ,meglásd bele leszel építve az alapba..menekülj!!!
2014. márc. 24. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Ne hívd rájuk a rendőrséget, mert semmi alapod sincs rá. Nem hiszem hogy be akarnának törni, vagy megverni, szerintem csak azt az időt használják fel egy kis pihenésre amikor valaki elmegy előttük.

Amikor zavarba hoznak, akkor olyant kell csinálni, amire a másik fél nem nagyon számít. Pl. integess nekik, vagy kiabáld oda, hogy "jó munkát!".

2014. márc. 24. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Fiatal vagy még :) de hidd el a munkásoknak általában ez a "szokásuk". Én lány vagyok nekem még füttyögtek is vagy "beszólogatnak". Főként a maguk szórakoztatásukra. Ha még rájuk is mosolyogsz felvillanyozod egy kicsit a kedvüket. :D
2015. okt. 7. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Szerintem semmit se akarnak tőled :D Nálunk gyakran vannak a környéken épitkezések és csomószor, mikor jövök haza, belebotlok pár munkásba. Engem is mindig elkezdenek bámulni, sőt még néha be is szólogatnak..

17L

2015. nov. 4. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!