Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Megvernek, ha valakinek a...

Megvernek, ha valakinek a telke fölé berepítek egy helikoptert kamerával rajta?

Figyelt kérdés

Kíváncsi vagyok hogy néz ki sok ember kertje mikor fel van húzva 2,5 méteres betonfal. Mit rejtegetnek vajon. Vagy meztelenül strandolnak? Műhold látja ám őket!


Megvernek, ha egy rc helikoptert bereptetek a telek fölé? A levegőben tartózkodás nem minősül szabálysérétsnek! Nem léptem a telkükre!



2014. márc. 26. 16:00
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
96%
Atyaég, de kíváncsi vagy, inkáb vegyél fel gólyalábat és akkor belátsz. :-D
2014. márc. 26. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
95%

http://www.gyakorikerdesek.hu/emberek__lakohely-szomszedok__..


Higgadj már le... te nem vagy százas, hagyd békén őket.

2014. márc. 26. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
67%
Én atulaj helyében biztosan elkapnám az a helycsit és oda lenne a kamerád.
2014. márc. 26. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
79%
Lelövik a helikoptert....vigyázz!
2014. márc. 26. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
71%
Őszintén szólva én remélem, hogy megvernek téged, talán attól észhez térnél. De attól tartok, hogy mivel -veled ellentétben- ők normális emberek, ezért csak feljelentenek téged birtokháborításért.
2014. márc. 26. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
94%
Talán épp azért húztak ilyen kerítést, mert túl sokan kíváncsiskodnak. Ha naponta benézne valaki az ablakodon, te is behúznád a függönyt.
2014. márc. 26. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
100%

"Higgadj már le... te nem vagy százas, hagyd békén őket."


Látom nem csak én szúrtam ki hogy ez megint ugyanaz a gyerek :D

2014. márc. 26. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 A kérdező kommentje:

Igen, én vagyok az! És milyen jogon törtnék össze a helikoptert? "Megsértette a légteremet!"?

Nevetséges! A levegőben nincs senkinek területe! Akkor ha ez így lenne lőjük le az utasszálítót mert elrepült a telkem fölött, a sárkányrepülősről nem is beszélve!


Nem normális 2,5 méteres betonfalat felhúzni az bizrtos!

2014. márc. 26. 16:36
 9/32 anonim válasza:
96%

Meg verni nem hiszem de ha lekamerázod őket az már szerintem karcolja a magán titok sértését.

Btk.178/A. § (1) Aki Magántitok jogosulatlan megismerése céljából


a) másnak a lakását, egyéb helyiségét vagy az ezekhez tartozó bekerített helyet titokban átkutatja,


b) másnak a lakásában, egyéb helyiségében vagy az ezekhez tartozó bekerített helyen történteket technikai eszköz alkalmazásával megfigyeli, illetőleg rögzíti,


c) másnak közlést tartalmazó zárt küldeményét felbontja vagy megszerzi, és annak tartalmát technikai eszközzel rögzíti,


d) hírközlő berendezés útján, illetőleg számítástechnikai rendszeren másnak továbbított közleményt, adatot kifürkész, és az észlelteket technikai eszközzel rögzíti,


bűntettet követ el, és öt évig terjedő szabadságvesztéssel büntetendő.


(2) Az (1) bekezdés szerint büntetendő, aki az (1) bekezdésben meghatározott módon megismert magántitkot továbbít vagy felhasznál.


(3) A büntetés két évtől nyolc évig terjedő szabadságvesztés, ha a bűncselekményt


a) hivatalos eljárás színlelésével,


b) üzletszerűen,


c) bűnszövetségben,


d) jelentős érdeksérelmet okozva


követik el.

2014. márc. 26. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim válasza:
67%
Ha ezt velem játszanád meg,úgy elvernélek,hogy besz@rnál....
2014. márc. 26. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!